Sanah zachęca do tańca! Invisible Dress w remiksie Skytecha i Maro Music!

2021-01-29 13:33
Sanah zaprasza do tańca. Takiej Zuzanny Jurczak nie znacie!
Autor: Magic Records Poland Sanah zaprasza do tańca. Takiej Zuzanny Jurczak nie znacie!

Sanah swoimi balladami i radiowymi hitami wywołuje ogromne emocje. Wrażliwość młodej gwiazdy ceniona jest przez wszystkich internautów, którzy komentują jej teledyski w internecie. Zuzanna Jurczak to nie tylko artystka od spokojnych utworów. Potrafi też zaskoczyć tanecznymi brzmieniami, o czym możecie się przekonać już teraz!

Spis treści

  1. Sanah - piosenka Królowa Dram po angielsku [NOWA WERSJA]

Sanah śpiewa, komponuje, ale również tańczy! Sama jednocześnie do szalonego tańca zachęca. Artystka na chwilę zerwała z wizerunkiem gwiazdy tworzącej ballady. Teraz słyszymy ją w imprezowym wydaniu, a wszystko to za sprawą Maro Music, a także jednego z najpopularniejszych polskich producentów na świecie, Skytecha! Panowie tchnęli drugie życie w anglojęzyczną wersję tytułowego hitu Królowa Dram. Po angielsku utwór nazywa się Invisible Dress i od chwili premiery wersji na żywo zbiera świetne opinie internautów. Twierdzą oni, że najczęściej odtwarzana w serwisach streamingowych artystka w 2020 roku powinna reprezentować Polskę na Eurowizji. Co więcej, nie brakuje komentarzy, że w Wielkiej Brytanii z anglojęzycznymi piosenkami osiągnęłaby ogromny sukces. 

Sanah - piosenka Królowa Dram po angielsku [NOWA WERSJA]

Sanah przyzwyczaiła do ballad, które wzruszają i łapią za serce. Artystka tym razem postanowiła zaskoczyć swoich fanów i wyraziła zgodę na prze-produkowanie jej singla. Nowa wersja hitu Królowa Dram po angielsku swoją premierę miała 11 grudnia 2020. Invisible Dress w remiksie Skytecha i Maro Music posiada teledysk, w którym pokazane są niepublikowane do tej pory materiały. Idealnie komponują się one z dynamicznym brzmieniem kawałka.

Sanah oprócz tego, że 11 grudnia 2020 wydała remiks piosenki Invisible Dress, zrobiła drugą niespodziankę fanom. Wypuściła teledysk utworu Duszki, który pochodzi z EP-ki Bujda. W sumie mini-album artystki, będący pomostem pomiędzy pierwszym a drugim albumem, to zestaw 8 piosenek (w tym hit No sory w dwóch wersjach) o które często nie podejrzewalibyśmy autorki Szampana czy Melodii. I trzeba dodać, że alternatywne wcielenie sanah radzi sobie całkiem nieźle - tytułowa Bujda zaledwie w tydzień osiągnęła na YouTube/Vevo milion odtworzeń! 

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]
Najnowsze