Nie tylko Sanah. Ich też nie przyjęli do talent show, a dziś robią kariery

2020-12-07 13:51
Sanah
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Programy typu talent show często okazują przepustką do wielkiej sławy. Dzięki udziałowi w programach muzycznych kariery zrobili między innymi Dawid Podsiadło, Roksana Węgiel czy też Daria Zawiałow. Wśród gwiazd show-biznesu są też jednak tacy artyści, którym nie dano szansy w formatach telewizyjnych, a dziś odnoszą sukcesy. Zobaczcie, kto poradził sobie mimo odpadnięcia z telewizyjnego show.

Sanah to niejedyna wokalistka, która nie zachwyciła oceniających podczas castingów do talent show, a potem odniosła wielki sukces. Takich przypadków było znacznie więcej. My skupimy się na kilku z nich. W sobotę, 5 grudnia, odbył się wielki finał jedenastej edycji show The Voice of Poland, którą wygrał Krystian Ochman. Jedną z gwiazd, które uświetniły wydarzenia była Sanah. Młoda wokalistka wykonała na żywo dwa wielkie hity - Szampan i No Sory. Pod ogłoszeniem występu na oficjalnym fanpage'u programu fani wypominali produkcji, że kilka lat temu wokalistka sama próbowała swoich sił w programie, jednak nie dostała się. Kto ma na swoim koncie podobne doświadczenia?

Cleo

Tak, znana z hitów Dom, Znikam czy Łowcy gwiazd wokalistka również bezskutecznie próbowała swoich sił w talent show. Artystkę można było zobaczyć na castingu do X Factora. Oceniający występ Kuba Wojewódzki powiedział przyszłej gwieździe, że jest przeciętna. Po latach Cleo w programie dziennikarza przyznała, że nie czuła się wtedy gotowa na zostanie znaną piosenkarką.

Magda Bereda

Najpopularniejsza wokalistka wśród youtuberek także nie przeszła pomyślnie castingów do jednego z muzycznych talent shows. W wywiadzie dla ESKA.pl artystka opowiedziała o tym, jak zmieniło ją to doświadczenie.

Magda Bereda o debiutanckiej płycie, radzeniu sobie z hejtem i karierze w internecie

Lanberry

Co ciekawe, w The Voice of Poland swoich sił próbowała również Lanberry. W stronę wokalistki nie odwrócił się żaden z trenerów. Mimo tego, usłyszała ona wiele ciepłych słów pod swoim adresem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze