Sanah

i

Autor: JAKUB STEINBORN/Polska Press/East News

Sanah wyrusza na podbój USA. Takiego ruchu nikt się nie spodziewał!

2022-10-09 16:13

Wielu fanów Sanah uważa, że ma ona wielkie szanse, by odnieść sukces także poza granicami naszego kraju. Niebawem wokalistka będzie miała okazję sprawdzić, jak koncertuje się za oceanem. Na kilka tygodni przed startem trasy Bankiet u Sanah artystka zaśpiewa w Stanach Zjednoczonych. Znamy ceny wejściówek.

Od momentu wydania piosenki Szampan Sanah cieszy się mianem najpopularniejszej wokalistki w Polsce. Jej płyty niezmiennie utrzymują się w TOP najchętniej kupowanych krążków muzycznych w naszym kraju, a wejściówki na koncerty rozchodzą w ekspresowym tempie. W wyprzedaniu wszystkich biletów na zbliżającą się wielkimi krokami trasę Bankiet nie przeszkodziły nawet wyższe niż zazwyczaj ceny. Zainteresowanie występami Sanah było tak duże, że piosenkarka zdecydowała się na dodanie kilku dodatkowych koncertów w największych miastach w Polsce. Zanim jednak wielbiciele artystki zobaczą, co przygotowała tym razem, Sanah poleci do Stanów Zjednoczonych, by zaśpiewać dla mieszkającej tam Polonii i nie tylko. Koncerty wokalistki w USA odbędą się kolejno 22 i 23 października. Wiemy, ile trzeba zapłacić za wejściówki!

Dlaczego bilety na sanah są aż tak drogie? Jest oficjalny komentarz!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah zaśpiewa w USA

Koncerty Sanah w Stanach Zjednoczonych lada moment staną się faktem. Już 22 i 23 października wokalistka zaśpiewa dla mieszkających w USA Polaków i nie tylko. Pierwszy z zaplanowanych amerykańskich występów artystki odbędzie się w New Jersey, natomiast drugi w Chicago. Znamy dokładne ceny wejściówek.

  • ceny biletów na Sanah w New Jersey: od $65 do $160 w zależności od usytuowania.
  • ceny biletów na Sanah w Chicago: od $80 do $160 w zależności od usytuowania.

Bilety na koncerty można kupować za pośrednictwem strony: polskieimprezy.com.

Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?