Sanah

i

Autor: AKPA

Bankiet u sanah - dodatkowe koncerty. Gdzie, kiedy i po ile bilety?

2022-09-23 11:29

Sanah nie zwalnia tempa. W związku z tym, że bilety na wszystkie ogłoszone dotąd koncerty rozeszły się w mgnieniu oka, artystka postanowiła ogłosić nowe daty. Do sprzedaży trafiły wejściówki na trzy dodatkowe koncerty w ramach trasy Bankiet u sanah. Sprawdźcie, gdzie jeszcze wystąpi gwiazda.

Dodatkowe koncerty w ramach trasy Bankiet u sanah to spełnienie marzeń wszystkich fanów, którym nie udało się kupić wejściówek na ogłoszone wcześniej występy. Artystka, widząc, że jej nadchodzące tournee cieszy się wielkim zainteresowaniem, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli i ogłosiła trzy nowe daty. Jak można się było bowiem spodziewać, wszystkie bilety na ogłoszone wcześniej koncerty zostały w całości wyprzedane. W Warszawie wejściówek zabrakło po godzinie od uruchomienia sprzedaży! Fanom sanah nie przeszkodził nawet fakt, że ceny biletów zaczynały się od 359 złotych, czyniąc z Bankietu najdroższe przedsięwzięcie w jej trzyletniej karierze. Sprawdźcie, gdzie i kiedy dokładnie odbędą się zaplanowane koncerty w ramach trasy Bankiet u sanah.

Dlaczego bilety na sanah są aż tak drogie? Jest oficjalny komentarz!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah - dodatkowe koncerty

Bankiet u sanah zapowiada się wyjątkowo. Po raz pierwszy na scenie artystce towarzyszyć będzie chór i orkiestra, a sama gwiazda poprosiła wielbicieli, by ci zadbali o odpowiedni strój, przychodząc na koncerty. Dla wszystkich tych, którzy martwili się faktem, że nie udało im się kupić wejściówek, mamy dobrą wiadomość. Do sprzedaży trafiły właśnie bilety na trzy dodatkowe koncerty.

  • 5 listopada, Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  • 24 listopada, Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 1 grudnia, Warszawa, Filharmonia Narodowa

Bankiet u sanah - bilety

Bilety na dodatkowe koncerty w ramach Bankietu u sanah są już dostępne. I tym razem można je nabyć w czterech kategoriach cenowych:

  • 359 zł
  • 379 zł
  • 399 zł
  • 449 zł

Wejściówki na koncerty można nabywać online za pośrednictwem bileterii internetowej Eventim.

Sonda
Czy wybierzesz się na Bankiet u Sanah 2022?