Sanah wydała zestaw nowych piosenek i ujawniła, czym jest dla niej Bujda! [PREMIERA]

Sanah wydała zestaw nowych piosenek i ujawniła, czym jest dla niej Bujda! [PREMIERA]
Autor: Magic Records Poland Sanah wydała zestaw nowych piosenek i ujawniła, czym jest dla niej Bujda! [PREMIERA]

Sanah, w oczekiwaniu na nową płytę, wydaje zestaw nowych piosenek, w tym aktualny hit zatytułowany No sory. Nowe piosenki artystki znalazły się na EP-ce Bujda, którą przybliżamy wam na ESKA.pl.

Sanah - nowe piosenki online, to kolejne emocje związane z niezwykłymi historiami opowiedzianymi przez tą niezwykle zdolną artystkę. Sanah nie zwalnia tempa. Mimo, że jej debiutancka płyta Królowa Dram pojawiła się w maju i niedawno pokryła się platyną, ilość świetnych, gotowych do zaprezentowania kompozycji wokalistki urosła do takiej ilości, że wręcz wymusiła premierę drugiego krążka sanah na wiosnę 2021. Jeżeli termin ten wydaje się odległy - to już dzisiaj do rąk fanów trafia EP-ka Bujda z kilkoma utworami będącymi pomostem między płytą pierwszą a drugą.

Marta Gałuszewska śpiewa największy hit tego roku! Jej Szampan jest tak dobry jak sanah!

Sanah: Bujda - minialbum

Jak mówi sama sanah: Cieszę się, że moje kompozycje zmieniają się razem ze mną. Chciałabym pokazywać moim słuchaczom na bieżąco, co mi w sercu gra! Efektem tych zamierzeń jest właśnie zestaw 8 piosenek (w tym aktualny megahit No sory w dwóch wersjach) o które często nie podejrzewalibyśmy autorki Szampana czy Melodii. I trzeba dodać, że alternatywne wcielenie sanah radzi sobie całkiem nieźle tytułowa Bujda, zaledwie w tydzień osiągnęła na YouTube/Vevo milion odtworzeń! 

BUJDA swoją premierę ma w wersji cyfrowej oraz na 2 nośnikach fizycznych = czerwono-czarnym winylu i czerwonej kasecie magnetofonowej. Posłuchać, pobrać lub zakupić BUJDĘ można ją pod tym adresem: https://magicrecords.lnk.to/sanahBUJDA.

Najnowsze