18-letnia Sanah śpiewa utwór Anny German. Aż ciężko uwierzyć, że to ona!

2020-09-17 10:29
Sanah
Autor: Magic Records Poland & YouTube/Fundacja Pro Omnibus

Dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Sanah. Jej piosenki Szampan, Melodia, czy najnowsza No Sory cieszą się wielką popularnością wśród internautów. Zanim jednak Sanah została Sanah, występowała jako Zuzanna Jurczak. Zobaczcie archiwalne wideo, na którym widać, jak 18-letnia wówczas piosenkarka mierzy się z repertuarem Anny German. Już miała to coś? Szczegóły na ESKA.pl.

Sanah kiedyś miała już w sobie tyle uroku, co teraz? Naszym zdaniem tak! Wokalistka, której piosenki podbiły serca milionów słuchaczy w naszym kraju nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu debiutanckiego albumu studyjnego Królowa dram Sanah zapowiedziała, że ma w zanadrzu materiał na kolejne wydawnictwo. Jego przedsmakiem jest utwór No Sory, z którym artystka wystąpiła na scenie opolskiego festiwalu i za który zdobyła dwie nagrody przyznawane przez ZAiKS. No Sory to też tytuł nadchodzącej trasy koncertowej Sanah, która swoim zasięgiem obejmie największe miasta w Polsce.

Dziś Sanah jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Wielu nazywa ją wręcz objawieniem polskiej sceny muzycznej. Nic dziwnego. W końcu miliony odsłon w sieci, wyprzedane koncerty, prestiżowe nagrody i nominacja w kategorii Debiut Roku do nagrody Fryderyk - to robi wrażenie. Aż ciężko uwierzyć, że 23-letnia dziś artystka tak długo musiała walczyć o sukces. W sieci można znaleźć wideo z jednego z konkursów, w którym brała udział nastoletnia Zuzanna. 

Hanczak - Sanah

Sanah kiedyś - festiwal piosenki Anny German

Kto by pomyślał, że ta nieśmiała osiemnastolatka za kilka lat będzie jedną z najbardziej znaczących postaci na polskiej scenie muzycznej? Występująca wówczas pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem Zuzanna Jurczak była jedną z uczestniczek Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, który miał miejsce w Ciechocinku, w 2015 roku. Przyszła gwiazda wykonała utwór Jest taka droga. Internauci nie mogą uwierzyć, że to naprawdę ona. 

- ale ona się zmieniła, zarówno w wyglądzie jak i sposobie śpiewania <3 

- Tak szczerze mam wątpliwości czy to aby na pewno sanah??!! - piszą w komentarzach.

Rzeczywiście tak bardzo się zmieniła? Oceńcie sami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze