Sanah WZRUSZA i WYWOŁUJE CIARKI śpiewając znaną kolędę. Urocze nagranie robi furorę

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Sanah WZRUSZA i WYWOŁUJE CIARKI śpiewając znaną kolędę. Urocze nagranie robi furorę

Sanah WZRUSZA i WYWOŁUJE CIARKI śpiewając znaną kolędę. Urocze nagranie robi furorę

2021-12-28 10:33

Wzruszenie, dreszcze, podziw - sanah doskonale wie, jak wywoływać emocje wśród swoich fanów. Młoda, niezwykle zdolna wokalistka ze stolicy, zaśpiewała jedną z najpiękniejszych kolęd i zrobiła furorę w internecie. Przekonajcie się sami oglądając i słuchając już teraz.

Sanah z łatwością przychodzi wywoływanie dużych emocji. Najczęściej jest to radość, zadowolenie, ale często jest to też wzruszenie nakłaniające do refleksji. Najpopularniejsza gwiazda polskiej sceny muzycznej robi to podczas swoich koncertów, ale również podczas transmisji na żywo w serwisach społecznościowych. Co ważne, jej wykonania w domowym zaciszu zawsze są aktualne. Internauci, z okazji świąt Bożego Narodzenia, wygrzebali nagranie, na którym sanah grając na pianinie śpiewa piękną kolędę Mario, czy Ty wiesz. Artystka oryginalnie zarejestrowała ją, podczas transmisji na żywo w serwisie Instagram, 16 grudnia 2020. Wiele osób nie znało jej do tej pory, dlatego ponownie stała się viralem w internecie. Brzmi doskonale!

Życzenia noworoczne 2022 gify - kartki, obrazki, życzenia gif na Nowy Rok [TOP 11]

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - kolęda: Mario, czy ty wiesz

Mario czy Ty wiesz (czy Ty wiesz), że pewnego dnia, przywróci wzrok ślepemu? Mario czy już wiesz (czy już wiesz), że Twój synek ma wybawić nas od złego? - pyta śpiewając uroczo Sanah. Artystka rok temu zarejestrowała swoją wersję tej pięknej kolędy, ale teraz ponownie zyskała ona na popularności. Głównie w platformie TikTok, gdzie użytkownicy piszą, że marzą o całej płycie z kolędami w wykonaniu sanah. Pojawiły się jeszcze komentarze:

  • To jest tak piękne, że ja nie mogę;
  • Cudo, z jaką lekkością ona śpiewa;
  • Dreszcze przechodzą. Kocham ją;
  • Jejku, jak ślicznie;
  • Ona jest niesamowita;
  • Rozpłakałam się;

Filmik z 2020, w 2021 roku zyskał na popularności. Tylko w platformie TikTok ma ponad 130 tysięcy wyświetleń. Zobaczcie i wzruszcie się sami:

Życzenia noworoczne 2022 - firmowe, biznesowe, oficjalne, oryginalne

Mario, czy ty wiesz, to kolęda, która powstała w 1984 roku. Pierwotnie została nagrana przez Michaela Englisha na jego własny, debiutancki album w 1991 roku. Swoje interpretacje tej pieśni tworzyli już m.in. CeeLo Green, Jordan Smith, Penatonix, Carrie Underwood, czy Dolly Parton.