Sanah wraca z nową Melodią! Piosenka Szampan ma godnego następcę?

2020-04-08 15:59 RW
Sanah wraca z nową Melodią! Piosenka Szampan ma godnego następcę?
Autor: Magic Records Poland Sanah wraca z nową Melodią! Piosenka Szampan ma godnego następcę

Szampan jest jednym z najważniejszych hitów ostatnich tygodni. Co więcej - to bez wątpienia jeden z najważniejszych hitów 2020 roku. Sanah, czyli wykonawczyni tego numeru, postanowiła iść za ciosem i wypuścić kolejny singiel promujący album Królowa Dram. Poznajcie go i oceńcie - na ESKA.pl!

Jej Szampan stał się bezapelacyjnie pierwszym wielkim hitem tego roku. Wylewał się z radia, telewizji, królował na listach przebojów serwisów streamingowych a charakterystyczny klip do tej piosenki oglądany był na Youtube/Vevo ponad 22 miliony razy. Niezły powód, aby wznieść toast, prawda?  W ramach przygotowań do wydania debiutanckiej płyty, sanah udostępnia w sieci co jakiś czas nowe utwory. Jednym z nich jest właśnie Melodia - świetnie przyjęta ballada o tym, jak radzić sobie w smutnych, trudnych chwilach. I choć można odnieść ją do obecnej sytuacji na świecie, utwór jest równie uniwersalny, co wszystkie piosenki tej 22-letniej wokalistki, zjednujące sobie fanów różnych płci, w różnym wieku czy z różnymi życiowymi doświadczeniami. A wszyscy oni, kiedy tylko zetkną się z twórczością sanah i poznają jej wcześniejsze dokonania na długo już pozostają pod jej wrażeniem.

Debiutancka płyta „Królowa Dram umocni pozycję sanah jako najciekawszej artystki ostatnich miesięcy, a może i lat, na polskiej scenie niezależnej muzyki pop -  zawiera wiele muzycznych perełek, przy których niejedna osoba – parafrazując sanah - uroni łezki. Album ukaże się 8 maja w wersji cyfrowej i fizycznej - na CD, 2CD (deluxe edition z singlami dostępnymi wcześniej tylko na winylowej EP-ce), na LP i w specjalnym Super Deluxe Boxie.

Czy piosenka Melodia hitem, jak Szampan? Oceńcie już teraz słuchając poniżej i głosując w naszej sondzie:

Najnowsze