Sanah to królowa dram? Nowa płyta odkryje wszystkie jej tajemnice!

2020-02-27 19:17 MK
Sanah
Autor: YouTube/sanah

Wiele wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą należały do Sanah! Młoda wokalistka, która w zeszłym roku wydała swoją debiutancką EP-kę, szykuje się do zaprezentowania światu swojego pierwszego albumu studyjnego. Czy jego tytuł Królowa dram zdradza więcej o wokalistce, niż tysiąc słów? Dowiedz się wszystkich szczegółów o płycie Sanah już teraz na ESKA.pl.

Sanah - płyta zdolnej piosenkarki to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku. Po tym, jak hitowy singiel Szampan uderzył do głowy milionom internautów i słuchaczy Radia ESKA, wokalistka zapowiedziała swój pierwszy długogrający krążek.

Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się artystka, z przytupem wkroczyła na polską scenę muzyczną. Już jej EP-ka ja na imię niewidzialna mam okazała się być strzałem w dziesiątkę. Zgromadzone na niej utwory zapewniły Sanah uznanie rzeszy fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej debiutanckiej płyty, jak również krytyków muzycznych, czego dowodem jest nominacja do najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w naszym kraju - Fryderyków.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Sanah opublikowała rebus i poprosiła fanów, by odgadywali tytuł jej debiutanckiego albumu studyjnego. Dopiero następnego dnia powróciła z poprawną odpowiedzią. Wyczekiwany przez wielbicieli longplay zatytułowany został Królowa dram.

Sanah - płyta Królowa dram

Przykuwający uwagę tytuł albumu nie jest oczywiście przypadkiem. Otóż, Sanah uważa, że sama jest królową dram. - To ja! Tak czuję! Dlatego pomyślałam sobie, że tak nazwę swój debiutancki album. Och i już za chwilę Wam go pokażę, jej! Mogę zdradzić malutki sekret, ze w każdej piosence jestem trochę taką królowa dram hihi - napisała.

Królowa dram ukaże się w czterech wersjach. Wielbiciele będą mogli nabyć płytę na nośniku CD (standard i deluxe) oraz analogowym (LP, Super Deluxe). Zachęcamy was do obejrzenia wywiadu z Sanah specjalnie dla ESKA.pl, w którym artystka wypowiedziała się między innymi na temat Dawida Podsiadło, Eurowizji oraz swojej twórczości.

Najnowsze