Sanah

i

Autor: JAKUB STEINBORN/Polska Press/East News // materiały prasowe sanah w podróży - daty, miejsca i bilety

Sanah w podróży! W tych krajach wystąpi gwiazda [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2023-03-03 13:00

To się dzieje naprawdę! sanah wyrusza na podbój całego świata. Najpopularniejsza artystka w Polsce ogłosiła daty zagranicznych koncertów. Tournee zatytułowane "sanah w podróży" obejmie swoim zasięgiem nie tylko Europę, ale również Amerykę Północną. Sprawdźcie, gdzie i kiedy wystąpi polska piosenkarka. Znamy ceny biletów!

sanah w podróży - nowa trasa koncertowa artystki robi wrażenie! Najpopularniejsza polska wokalistka krok po kroku realizuje swój plan i spełnia marzenie za marzeniem. Niedawno sanah ogłosiła pierwsze w karierze koncerty stadionowe, na które wejściówki znikają w ekspresowym tempie, a teraz przyszedł czas na pierwszą światową trasę koncertową. Na Facebooku gwiazdy pojawiły się nowe wydarzenia, dzięki którym wiemy, gdzie i kiedy Zuzanna Grabowska wraz z zespołem zaprezentuje swoje kultowe już hity. W setliście na pewno nie zabraknie takich numerów jak Ale jazz, Ostatnia nadzieja czy Szampan. Nowa trasa koncertowa sanah obejmie swoim zasięgiem nie tylko najpopularniejsze europejskie stolice, ale również największe miasta w Stanach Zjednoczonych. Jako że na sanah w podróży składa się zaledwie siedem dat, warto już teraz zdecydować się na zakup biletów. Dokładny terminarz zaplanowanych show wraz z cenami wejściówek prezentujemy poniżej. 

Sanah - BILETY na koncerty stadionowe 2023. Gdzie i po ile kupić? [CENY]

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?

sanah w podróży - trasa

Jeszcze wiosną tego roku sanah wyruszy w muzyczną podróż, by spotkać się z fanami nie tylko w Europie, ale i Ameryce Północnej. Artystka zagra w siedmiu wielkich miastach. Trasa rozpocznie się koncertem w Berlinie, natomiast finałowe show zaplanowano w Chicago. Dokładny harmonogram prezentujemy tutaj:

  • 15.04.2023 r. – BERLIN, Tempodrom
  • 21.04.2023 r. – DUBLIN, The Academy
  • 23.04.2023 r. – LONDYN, KOKO
  • 27.04.2023 r. – PARYŻ, Cabaret Sauvage
  • 12.05.2023 r. – NOWY JORK, Brooklyn Steel
  • 15.05.2023 r. – LOS ANGELES, The Fonda Theatre
  • 18.05.2023 r. – CHICAGO, Copernicus Center

sanah w podróży - bilety

Ceny biletów na koncerty sanah w Berlinie, Dublinie, Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Los Angeles i Chicago uzależnione są od obiektu i obowiązującej na terenie każdego z krajów waluty. Aby poznać szczegóły dotyczące cen wejściówek, należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w opisie konkretnego wydarzenia na Facebooku. 

Listen on Spreaker.
Sonda
Pojedziesz za granicę na koncert sanah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE