Sanah to polska wersja Olivii Rodrigo?

i

Autor: Kacper Kolenda/REPORTER, ImagePressAgency/face to face

Sanah to polska wersja Olivia Rodrigo? Internaudzi mocno podzieleni

2021-11-26 17:34

Sanah to prawdziwa gwiazda polskiej branży muzycznej. Piosenki, które tworzy za każdym razem w dniu premiery otrzymują miano hitu! Teraz internauci porównali ją do amerykańskiej piosenkarki i aktorki - Olivii Rodrigo. Czy Sanah jest jej polską wersją? W tej kwestii internauci są mocno podzieleni!

Sanah to polska wersja Olivia Rodrigo? Kto tak sądzi i dlaczego? Skąd takie podobieństwo? Sanah to jedna z popularniejszych artystek w naszym kraju. Jej piosenki już w dniu premiery, potrafią być nazwane prawdziwymi hitami, a na koncertach pod sceną bawią się tłumy. Teraz artystka została porównana przez niektórych internautów do amerykańskiej piosenkarki i aktorki Olivii Rodrigo, która mając zaledwie siedemnaście lat, podbiła cały świat. Wystarczył jeden - drivers license, by dowiedział się o niej dosłownie każdy. Co ciekawe, nastolatka w mgnieniu oka zaczęła odnosić sukcesy, których szczerze pogratulowała jej nawet sama Taylor Swift. Dlaczego Sanah została porównana przez internautów Tik Toka, do Olivii Rodrigo, w której żyłach płynie krew filipińska, niemiecka i irlandzka?

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah niczym Olivia Rodrigo?

Dlaczego internauci porównują Sanah do Olivii Rodrigo? Głównym powodem są piosenki, z których płynie zawsze głęboki przekaz. Słuchacze czują podobny vibe artystek i to, że ich numery w mgnieniu oka stają się hitami. Jednak nie każdy ma takie zdanie. Pojawiają się komentarze, że Sanah tworzy w klimatach nie Olivii lecz, Lany Del Rey, a niektórym nasza polska wokalistka nie pasuje do nikogo, ponieważ sama w sobie jest wyjątkowa! Sprawdźcie co na temat podobieństwa do Olivii Rodrigo, uważają internauci z Tik Toka. Dla Was też są do siebie podobne pod względem muzycznym, czy jednak nie? Podzielcie się z nami opinią w komentarzu.

- o to to, tak szczerze jak porównują sanah do Lany, to mi nie pasuje, trochę inny vibe mimo wszystko, bo sanah ma grzeczne testy

- bardziej Olivia jest nie polską wersją sanah, bo sanah szybciej zasłynęła z tego kontentu

- nie, Olivia Rodrigo to angielska wersja sanah

- to racja, mają podobny vibe