Sanah śpiewała NA ŚRODKU ulicy! Niecodzienny widok zaskoczył kierowców

2021-08-04 16:18
Sanah
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Pamiętacie Vanessę Carlton i teledysk do jej wielkiego hitu A Thousand Miles? Polscy kierowcy mogli zobaczyć w takim wydaniu Sanah. Wokalistka, której nie zabraknie wśród gwiazd tegorocznej gali Fryderyki, zaskoczyła wszystkich, śpiewając i grając na fortepianie na środku ulicy. Na taki pomysł mogła wpaść tylko ona!

Sanah śpiewająca i grająca na fortepianie na środku ulicy to bardzo niecodzienny widok. Są jednak osoby, które miały okazję zobaczyć popularną wokalistką w takim wydaniu. Gwiazda, którą już 5 sierpnia zobaczymy występująca podczas gali rozdania nagród Fryderyki 2021, wyruszyła w drogę już we wtorek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że autorka hitu Ale jazz! przemieszczała się na wielkiej platformie, na której stał równie wielki biały fortepian. Ubrana w zwiewną, balową suknię Sanah grała na instrumencie i śpiewała zapewne któryś ze swoich najpopularniejszych utworów. Kierowcy, którzy towarzyszyli piosenkarce w podróży, nie kryli swojego zaskoczenia tym, co mogli zobaczyć za szybą. Niektórzy, czekając na zielone światło, wyciągali telefony i nagrywali artystkę w niecodziennej sytuacji. 

Sanah grała na ulicy!

Póki co nie są znane powody, dlaczego artystka zdecydowała się na tak oryginalny środek transportu. Można jedynie przypuszczać, że ma to związek z kolejnym zaplanowanym przez nią i jej management projektem. Trzeba jednak przyznać, że Sanah ponownie zaskoczyła! Oglądając dostępne w sieci wideo z niecodziennego wydarzenia, nie sposób nie mieć skojarzeń z popularnym teledyskiem Vanessy Carlton, który został zrealizowany do jej największego hitu A Thousand Miles.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze