Nie uwierzysz, co Sanah robi w wolnej chwili. Jej hobby to wielkie zaskoczenie

2021-08-03 13:34
Sanah
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sanah to dziewczyna wielu talentów. Fani piosenkarki mogli przekonać się o tym już wielokrotnie. Mało kto wiedział jednak o tym, że mogąca od niedawna pochwalić się tytułem magistra sztuki wokalistka ma bardzo nietypowe hobby. Gwiazda podzieliła się zaskakującą informacją podczas Q&A na Instagramie.

Sanah stale zaskakuje sowich fanów. Jeśli nie nowymi projektami muzycznymi, to informacjami na swój temat. Wokalistka bardzo dba o kontakt z wielbicielami i regularnie organizuje Q&A na swoim Instagramie. Tym razem gwiazda zdradziła prawdziwą petardę. Mało kto wiedział o tym, jak bardzo zaskakujące jest jej hobby.

O tym, że Zuzanna Jurczak posiada wiele talentów, mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Sanah to nie tylko wokalistka, która swoim głosem czaruje polską publiczność, ale również instrumentalistka i świetna aktorka komediowa. Jakiś czas temu artystka pochwaliła się tym, że uzyskała stopień magistra sztuki po tym, jak zagrała koncert w całości na skrzypcach. Fani mogli usłyszeć próbkę talentu Sanah podczas warszawskiego koncertu, kiedy to chwyciła w dłonie instrument i odegrała część swojego dyplomu. Teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych zaskakującym hobby. Okazuje się, że w przerwie od koncertów autorka hitów Szampan i Ale jazz! tworzy... mydła.

Zaskakujące hobby Sanah

Wokalistka na każdym kroku udowadnia, że posiada prawdziwie artystyczną duszę i to, że odniosła tak wielki sukces, nie jest dziełem przypadku. Okazuje się, że Sanah potrafi tworzyć mydełka. Zapytana o to, czym zajmuje się w wolnych chwilach artystka zdradziła, że robi domowe mydełka. Sanah udostępniła nawet zdjęcia wykonanych ręcznie produktów. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze