Sanah pokazała światu coś całkiem nowego! O takich niespodziankach nie mieliście pojęcia

2020-10-15 17:15 Ewelina Kulasza
Sanah
Autor: Materiały prasowe Polsat

Sanah nie przestaje czarować swoim wokalnym talentem. Co jakiś czas wypuszcza nowe kawałki, a hitowy Szampan i Melodia brzmią w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce do dziś - między innymi w Radiu ESKA. Niedawno młoda gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych czymś naprawdę niesamowitym. Takiej niespodzianki z pewnością się nie spodziewaliście!

Sanah pokazała światu coś całkiem nowego, dlatego będziecie mocno zachwyceni. Cała Polska dowiedziała się o młodej artystce, kiedy napisaliśmy o niej na ESKA.pl w 2019 roku. Wiele osób oczarowało się wtedy wokalem Sanah, która w szybkim tempie stała się wielką gwiazdą internetu i nie tylko. Następnie jej hity takie jak Szampan, czy też Melodia mogliście usłyszeć między innymi na antenie Radia ESKA. Młodziutka wokalistka z Warszawy ani na chwilę nie zwolniła tempa, a w jej dorobku co jakiś czas pojawiają się muzyczne nowości. Po Królowej Dram i No sory, przyszła pora na kawałek Pożal się Boże. Nowy numer jak zawsze oczarował słuchaczy i zdecydowanie można zaliczyć go do kolekcji hitów w artystycznym dorobku Sanah.

Zuzanna Jurczak, która w branży muzycznej znana jest jako Sanah niedawno triumfowała ze swoją płytą Królowa Dram. Krążek okazał się bardzo dobrze odebrany i już w dniu premiery czekały na wszystkich niespodzianki. Po kilku miesiącach od wydania albumu, Sanah zdecydowała się znowu zaskoczyć swoich wielbicieli. Tym razem ogłosiła światu, że przyszykowała dla wszystkich finalną wersję swojej debiutanckiej płyty. Co się na niej znalazło? Będziecie w szoku! Tego się nie spodziewaliście!

Sanah - finalna wersja płyty Królowa Dram

Królowa polskich hitów zaskoczyła swoich wielbicieli. Mowa o finalnej wersji debiutanckiego albumu Sanah - Królowa Dram. Piosenkarka dobrą nowinę ogłosiła światu w swoich mediach społecznościowych. Na doszlifowanej płycie każdy fan artystki znajdzie nie tylko wcześniejsze utwory, ale również koncertowe wersje jej największych hitów. Ponadto na każdego czeka tam sporo niespodzianek, w tym całkiem nowa i w dodatku studyjna kompozycja. Finalna wersja debiutanckiego krążka Sanah z pewnością wszystkich zaskoczy!

Marta Gałuszewska śpiewa największy hit tego roku! Jej Szampan jest tak dobry jak sanah!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze