Sanah - piosenka Ale Jazz! hitem jak Szampan? PREMIERA w Radiu ESKA 14.01.2021

Sanah - piosenka Ale Jazz hitem jak Szampan? PREMIERA w Radiu ESKA 14.01.2021
Autor: TRICOLORS/East News Sanah - piosenka Ale Jazz hitem jak Szampan? PREMIERA w Radiu ESKA 14.01.2021

Ale Jazz! Sanah rozpoczęła 2021 rok od autorskiego programu Będę Fit Szoł, ale również od gorącej, muzycznej prmeiery. Czujemy, że będzie utwór zatytułowany Ale Jazz! to jeden z hitów wiosny 2021 i wierni fani talentu młodej artystki na pewno się nie zawiodą. Kiedy premiera nowej piosenki Sanah? Szczegóły przybliżamy, jako pierwsi w Polsce - na ESKA.pl!

Sanah - piosenka Ale Jazz! następcą takich hitów, jak Melodia, No sory, Invisible Dress, czy numeru 1 Gorącej 100 Radia ESKA 2020, czyli utworu Szampan. Młoda artystka nie zwalnia tempa i zaczyna 2021 mocnym uderzeniem. Piosenka Ale Jazz! premierowo 14 stycznia 2021 w Radiu ESKA o godzinie 14:00. Zapowiadamy ją, jako pierwsi w Polsce. 

Radio ESKA online - włącz i nie przegap premiery nowej piosenki Sanah!

Ale Jazz!, czyli nowa piosenka Sanah, została nagrana we współpracy z Mateuszem Dopieralskim, czyli Vito Bambino z zespołu Bitamina. Utwór zapowiada drugi album studyjny artystki, który pojawi się wiosną. Bądźcie czujni, bo premierze singla Ale Jazz! towarzyszyć będzie zrealizowany w pięknej scenerii teledysk.

Sanah, 11 grudnia 2020, wydała remiks piosenki Invisible Dress w remiksie Skytecha i Maro Music. Utworowi towarzyszy teledysk, w którym pokazane są niepublikowane do tej pory materiały. Idealnie komponują się one z dynamicznym brzmieniem kawałka. Sanah w grudniu zrobiła jeszcze jedną niespodziankę fanom. Wypuściła teledysk utworu Duszki, który pochodzi z EP-ki Bujda. W sumie mini-album artystki, będący pomostem pomiędzy pierwszym a drugim albumem, to zestaw 8 piosenek (w tym hit No sory w dwóch wersjach) o które często nie podejrzewalibyśmy autorki Szampana czy Melodii. I trzeba dodać, że alternatywne wcielenie sanah radzi sobie całkiem nieźle - tytułowa Bujda zaledwie w tydzień osiągnęła na YouTube/Vevo milion odtworzeń.

Sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak Szampan, Melodia czy No sory, które pochodzą z jej pierwszego albumu Królowa dram. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. Kolejnym etapem w karierze jest promocja utworu Ale Jazz! i drugiej, nadchodzącej płyty. Trzymamy kciuki!

Najnowsze