Sanah odpowiada na pytania fanów! Jaki jest jej ulubiony serial i co wywołuje uśmiech na jej twarzy?

2020-09-30 16:16 Patrycja Obarowska
Sanah
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Sanah za pomocą mediów społecznościowych zrobiła popularne Q&A i odpowiedziała swoim fanom na Instagramie na najbardziej interesujące ich pytania! Kawa, czy herbata? Ulubiony kolor, serial i własna piosenka? Jesteście ciekawi, co takiego lubi polska artystka? Więcej o Sanah czeka na was na ESKA.pl!

Sanah jest blisko ze swoimi fanami nie od dziś! Polska popularna artystka dała się poznać od jeszcze bardziej osobistej strony i zorganizowała na swoim profilu na Instagramie tak zwane Q&A, czyli questions and answers. Artystka odpowiedziała na najciekawsze pytania fanów i co śmieszne, nie wszystkie były o muzyce! Sanah zdradziła, jaki kolor jest jej ulubionym, który serial mogłaby oglądać godzinami, które zwierzę jest jej ulubionym, a nawet, jaki rodzaj kurczaka zamawia najczęściej! To tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o pytania i odpowiedzi, ponieważ Sanah poświęciła swoim fanom dobre kilka godzin i odpowiedziała na naprawdę sporą ilość pytań. Polska wokalistka, która jest muzycznym objawieniem 2020 roku ma świetny kontakt ze swoimi fanami i traktuje ich, jak swoich najlepszych przyjaciół. Rozmawia z nimi w sposób komfortowy i jak widać nie tylko o muzyce. Jesteście ciekawi, co jeszcze lubi Sanah i jakie ma podejście do wielu kwestii? Kilka pytań i odpowiedzi znajdziecie poniżej! 

Sanah odpowiada fanom na pytania

Okazuje się, że fanów Sanah nie interesuje tylko i wyłącznie jej muzyczna kariera. Pojawiło się bardzo dużo pytań związanych z codziennym życiem wokalistki, takich jak ulubiony kolor, serial, zwierzątko, jazda samochodem, a nawet ulubiony rodzaj skrzydełek z kurczaka. Kilka pytań od fanów i odpowiedzi Sanah znajdziecie poniżej: 

  1. Herbata czy kawa?Kawka z mleczkiem i pianką! Podobno to cappuccino.
  2. Ulubiony kolor? - Wczoraj błękitny, a dzisiaj lawendowy.
  3. Ulubiony serial? - To The Office.
  4. Jaką piosenkę najbardziej lubisz grać na swoich koncertach? - Ostatnio pianinkową wersję No sory. 
  5. Ulubiona pora roku? - Lato.
  6. Co wywołuje największy uśmiech na Twojej twarzy? - Ostatnio kabanosy.
  7. Ulubione zwierzę? - Kózka.
  8. Dobry z Ciebie kierowca? Często bujasz się furą po mieście? - Mam prawko, ale się boję jeździć, trochę beka.
  9. Hotwingsy czy stripsy? - Ostatnio hotwingsy. Hotwingsy są najlepsze na świecie.
Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze