Romantyczna Sanah, jakiej jeszcze nie znacie! Pokazała wideo pełne emocji i wzruszeń

2020-09-29 12:56 Patrycja Obarowska
Sanah
Autor: Screen z YT: sanah - No sory (wersja alternatywna) / Sanah

Romantyczna Sanah w nowej odsłonie! Jej teledysk do singla No sory był tak dobry, że powstała jego druga wersja! Czy równie mocno podoba się fanom? Alternatywny teledysk do popularnego hitu piosenkarki jest hitem na polskim YouTube. Więcej o tym na ESKA.pl!

Romantyczna Sanah, jakiej jeszcze nie znacie! Artystka 28 września 2020 roku opublikowała w sieci alternatywną wersję swojego teledysku do singla No sory. Pierwsza wersja klipu przyjęła się tak dobrze, że polska wokalistka postanowiła uszczęśliwić swoich fanów i podarować im piosenkę w alternatywnej aranżacji. Jej singiel No sory został wydany 14 sierpnia bieżącego roku i został skomponowany przez Zuzannę Jurczak i Jakuba Galińskiego. Pierwsza wersja teledysku do utworu pojawiła się wraz z datą premiery singla i w serwisie YouTube zebrała ponad 8 milionów wyświetleń. To jeden z bardziej popularnych kawałków Sanah, który jak widzimy cały czas jest numerem jeden w Polsce. Wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła poinformować o nadchodzącej wersji alternatywnej teledysku, który na ten moment jest już dostępny w sieci. Co więcej, został doceniony chwilę po publikacji, ponieważ jej alternatywny klip do piosenki No sory znajduje się na polskiej karcie na czasie. 

Sanah w alternatywnym teledysku

Sanah udostępniła fanom teledysk do piosenki No sory w wersji alternatywnej, w której pokazała się od bardzo romantycznej i zmysłowej strony! Ponad 4 minutowy klip jest pełen przepięknych i wzruszających ujęć i kolorowych kadrów. 

Najnowsze