Polskie Znaki/sanah

i

Autor: Michał Panszczyk

Sanah nagrała utwór z muzykami Kultu! Efekt współpracy zaskoczy nie tylko jej fanów

2021-10-27 14:30

Taki utwór w repertuarze Sanah może zaskoczyć. Wokalistka zaśpiewała pieśń ludową! Sanah jest jedną z gościnnych artystek, która wzięła udział projekcie organizowanym przez zespół Polskie Znaki, w którego składzie znajdują się m.in. muzycy Kultu. Jakie są efekty tej współpracy? Posłuchajcie na ESKA.pl.

Sanah i muzycy Kultu łączą siły! Zuzanna Jurczak znana jako Sanah zaprezentowała się w nietypowej odsłonie. Dotychczas artystka tworzyła i wykonywała muzykę z szeroko pojętego gatunku pop. Fani w całej Polsce pokochali Ale Jazz czy Szampan. Teraz czas na pieśń ludową. Sanah gościnnie wystąpiła u boku zespołu Polskie Znaki. Zaśpiewała utwór Przyjdzie Panie zaginąć, do którego muzykę na podstawie melodii ludowej skomponowali Radek Łukasiewicz z zespołu Pustki oraz Janusz Zdunek i Jarek Ważny z Kultu - zespołu Kazika Staszewskiego. Piosenka jest ostatnią częścią Tryptyku O jak fałszywe wszystko. Pierwszy utwór kompozycji zaśpiewała Matylda Damięcka a drugi Michał Szpak. Posłuchajcie wokalu Sanah w Przyjdzie Panie zaginąć już teraz!

Takiej wersji hitu Sanah jeszcze nie słyszeliście! Zachwycająca bitwa w The Voice of Poland

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!

Polskie Znaki - tryptyk

Tryptyk z udziałem Sanah to zapowiedź najnowszego albumu zespołu Polskie Znaki. Jak mówią członkowie grupy powstałe trzy utwory uznają za epkę. W aranżację muzyki do wszystkich piosenek duży wkład miał kwartet smyczkowy w składzie Marek Wroński - skrzypce, Lucjan Szaliński-Bałwas – skrzypce, Igor Kabalewski - altówka, Anna Wróbel wiolonczela. Klipy wyreżyserowała Matylda Damięcka. Już teraz możecie posłuchać pieśni Przyjdzie Panie zaginąć w wykonaniu Sanah!