Sanah

i

Autor: Magic Records Poland

Takiej wersji hitu Sanah jeszcze nie słyszeliście! Zachwycająca bitwa w The Voice of Poland

2021-10-21 15:18

Sanah to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wokalistka podbiła serca słuchaczy piosenkami takimi jak Ale Jazz czy Szampan. Drugi z wymienionych hitów wybrzmiał na scenie dwunastej edycji The Voice of Poland. Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście. Czy spodobała się widzom formatu?

Hit Sanah w The Voice of Poland. Sanah czyli Zuzanna Jurczak ma już szerokie grono fanów. Teledysk do jej utworu Szampan obejrzano prawie 70 milionów razy. Nie tylko najwierniejsi słuchacze wokalistki zachwyceni są piosenką. Szampan przypadł do gustu również jurorom The Voice of Poland 12. W programie rozpoczęły się już muzyczne bitwy i to właśnie podczas tego etapu usłyszeć mogliśmy piosenkę Sanah. Nową interpretację utworu zaprezentowały Małgorzata Grancewicz oraz Estera Androsiuk z drużyny Tomsona i Barona. Trzeba przyznać, że ta wersja utworu znacznie różni się od oryginalnej. Kobiety w delikatnym utworze zdołały pokazać swoje mocne głosy. Jesteście ciekawi, jak jak ocenili je słuchacze? Czytajcie dalej!

Uczestniczka The Voice of Poland zrezygnowała z udziału w programie! Co się stało?

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

The Voice of Poland – Szampan

W jednym z najnowszych odcinków The Voice of Poland usłyszeliśmy hit Sanah Szampan. Piosenka zdecydowanie kojarzy się ze słodkim głosem Zuzanny Jurczak. Tym razem mogliśmy usłyszeć nową odsłonę utworu. Fani formatu podzielili się swoimi opiniami w komentarzach pod filmem w serwisie YouTube. Podczas gdy cześć uważa wykonanie za bardzo dobre, inni twierdzą, że piosenka zupełnie nie pasowała do głosów Małgorzaty i Estery. Pojawiają się, komentarze iż cover jest 'przekombinowany'.

- Dziewczyny, bardzo mi się Wasze wykonanie podobało. Jesienny klimacik????

- Ładne głosy...stworzona od nowa też ładnie

- Strasznie ciężko to zaśpiewały, zabrały tą lekkość piosence.

- Mocno przekombinowane, ciężko się tego słucha

Sonda
Czy Tobie podoba się to wykonanie?