Sanah i Vito Bambino znowu razem. To będzie polski hit wiosny!

i

Autor: Def Jam Recordings Poland

Muzyka

Sanah i Vito Bambino znowu razem. To będzie polski hit wiosny!

2023-03-24 10:34

Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. Mustang to kolejna piosenka, który promuje solową płytę Vito Bambino Pracownia.

Mustang - opowieść o młodocianej sile i zapale do działań oraz skutkach ubocznych bycia niezauważonym. Nie mówię tu tylko i wyłącznie o byciu niewidzialnym w sensie fizycznym, ale przede wszystkim o naszych niewidzialnych, dla drugiej osoby, potrzebach. Tych najistotniejszych i fundamentalnych. To tyczy się wszelkich relacji międzyludzkich. Dodatkowo zauważyłem, iż osoby publiczne lub po prostu rozpoznawalne, a od niedawna niestety do tego, że grona muszę siebie liczyć (czy mi to pasi czy nie…), zmierzają się z kolejną płaszczyzną błędnego spostrzegania własnej osoby. Dopisuje się nam cechy i ideologie, których najzwyczajniej na świecie nie jesteśmy w stanie dźwignąć w rzeczywistości - zwłaszcza, że sylwetek naszej osobowości istnieje tyle ilu słuchaczy, czytelników lub widzów. Zatem: Dlaczego nie widzisz MNIE!? Pragnę zaznaczyć, że jako gospodarz PRACOWNI prosiłem gości o zaufanie, szczerość wobec mnie, a przede wszystkim dobrą zabawę w moim świecie. Jest mi niezmiernie miło podzielić się z Wami naszą wspólną podróżą z Zu (sanah). W showbiznesie wiele rzeczy dzieje się tylko z powodu potrzeb, którym towarzyszą kalkulacje… raz rzadziej z potrzeb wewnętrznych bez wspomnianych podliczeń. Te pierwsze, jak może wiecie, mało mnie interesują. Wzrusza mnie fakt, iż ta cudowna kobieta w całym zamieszaniu wokół niej, znalazła zaufanie, czas i uśmiech dla starego kumpla. Dziękuję Zu. Brawo ty! Widzimy się - Vito Bambino.

ZOBACZ TAKŻE: Ava Max tańczy z duchem. Taneczne rytmy podbijają świat!

Shake Your Eska #21 | As It Was

Mustang to opowieść o mijaniu się, codziennym niezwracaniu uwagi na otoczenie. Vito Bambino sugeruje, że być może przecieka nam przez palce właśnie niezliczona ilość historii, które mogły być jakieś: ciekawe lub nudne, romantyczne czy z dreszczykiem, przelotne lub trwałe; w każdym razie znaczące. Ile takich scenariuszy nie pisze się, kiedy strach bądź nieuwaga, chwytają za lejce?

ZOBACZ TAKŻE: IMI od Hailey sensacją sieci! Wcześniej była objawieniem Mam Talent

(…) Dlaczego nie widzisz?

Dlaczego nie widzisz, że

Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć

Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk

Dlaczego nie widzisz, że

Dlaczego nie widzisz mnie?

Nowej piosence towarzyszy teledysk, który wyreżyserował sam Vito. Przenosimy się do dawnych lat, do zadymionego Baru Kawowego, gdzie spotykamy dwie figlarne postaci – jego i ją. Mają do opowiedzenia jakąś historię. Pytanie tylko czy wydarzyła się ona naprawdę?

Kim jest Vito Bambino?

Vito Bambino – wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor oraz lider zespołu Bitamina. W 2020 r. pojawił się jego solowy album Poczekalnia, skąd pochodzi m.in. numer Bunkrów Nie Ma. Znany jest także z przebojowych singli jak Nudy czy Poszło. Każdemu wydaniu towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam Vito. Ukazująca się wiosną 2023 r. płyta Pracownia będzie drugim solowym krążkiem w dorobku artysty. Jednym z utworów promujących płytę jest Etna. W lutym Vito Bambino wydał także singiel Podpalmy to, który promował film Filip w reżyserii Michała Kwiecińskiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE