Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi to HIT jesieni 2021? Wiemy, kiedy się pojawi! [DATA]

2021-10-11 16:20
Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi to HIT jesieni 2021? Wiemy, kiedy się pojawi! [DATA]
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi to HIT jesieni 2021? Wiemy, kiedy się pojawi! [DATA]

Kolońska i Szlugi - tytuł trasy koncertowej, ale również najbardziej wyczekiwanego, niewydanego utworu. Teraz już wiemy, kiedy piosenka, która już wywołała duże emocje wśród internautów, pojawi się premierowo! Poznajcie datę w jednym miejscu.

Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi zrobiła furorę i wielki szum jeszcze zanim się pojawiła. Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej zaprezentowała fragment tego utworu na kilku swoich koncertach. Od tamtego momentu, podczas trwających wakacji 2021, urywki z wykonem bujającego singla rozlały się po sieci. Internauci jednocześnie zadawali mnóstwo pytań odnośnie tego, kiedy będzie Kolońska i szlugi do posłuchania w całości. Długo żyli w niewiedzy, bo dopiero w drugiej połowie września poznaliśmy datę premiery. Sam utwór jest częścią trasy koncertowej o tej samej nazwie. Ekscytujące koncerty Sanah odbędą się już tej jesieni. A trasa rozpocznie się koncertem w Warszawie, 31 października, a zakończy w Kaliszu, 14 grudnia.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Sanah - piosenka Kolońska i szlugi

Piosenka Kolońska i szlugi, to nadchodząca propozycja Sanah, która wzbudziła ogromne emocje wśród internautów. Nie brakuje opinii, że to premiera roku, co tylko pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszy się ten niewydany jeszcze utwór. Sam teledysk, jak zdradziła artystka, ma być ciemny i mroczny. 

Kolońska i szlugi - nowa piosenka Sanah

Kiedy premiera piosenki Kolońska i szlugi? Zdecydowanie to najsłynniejszy niewydany utwór ostatnich lat. Jego premiera ma miejsce 5 listopada 2021. Właśnie wtedy utwór pojawi się na płycie Irenka Final Edition, czyli ostatecznej wersji hitowego krążka. Sam w sobie album Irenka przyniósł nowe hity do kolekcji . Poza wspomnianym Ale jazz! z Vito Bambino i etc. (na disco), pochodzą stąd ulubione przez fanów 2:00, To koniec, wars, ten Stan czy Warcaby.

Kolońska i szlugi, to tylko jeden z kilku niepublikowanych wcześniej nagrań, który pojawi się na krążku Irenka Final Edition. 

Sonda
Kolońska i Szlugi - czy czekasz na premierę utworu?

Sanah - płyta Irenka Final Edition

Jej druga płyta studyjna udowodniła, że sanah stała się jedną z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Niezliczona ilość hitów w przeciągu zaledwie 2 lat (z których wymienić można Szampana, Melodię, No sory, Ale jazz! czy etc.), same wyprzedane koncerty, nagrody i wyróżnienia dla najczęściej słuchanej artystki to nie przypadek – umiejętności pisania pięknych i nieznośnie zaraźliwych piosenek pozazdrościć mogą sanah najwięksi. Płyta Irenka (Final Edition) do kupienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze