Sanah wywołuje uśmiech na twarzy! Fani aż tak zaskoczeni jeszcze nie byli

Sanah wywołuje uśmiech na twarzy! Fani aż tak zaskoczeni jeszcze nie byli
Autor: screen z teledysku na YouTube: sanah, Vito Bambino - Ale jazz! Sanah wywołuje uśmiech na twarzy! Fani aż tak zaskoczeni jeszcze nie byli

Sanah nie zwalnia tempa i po sukcesie z hitami No sory i Invisible Dress wypuściła anglojęzyczną wersję hitu Ale jazz! Sprawiła tym dużą niespodziankę fanom. Jak brzmi utwór Heal Me? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Sanah po angielsku radzi sobie znakomicie i coraz częściej ujawnia swoje utwory w tym języku. Artystka, kiedyś zdradziła nam, że lepiej oraz łatwiej wyraża się jej emocje pisząc i śpiewając teksty właśnie po angielsku. Sanah sprawiła dużą niespodziankę swoim fanom, gdy 23 kwietnia 2021 premierowo wypuściła anglojęzyczną wersję utworu Ale jazz! Mowa o piosence Heal Me, która oficjalnie została zapowiedziana podczas charytatywnej transmisji w mediach społecznościowych gwiazdy.

Ale jazz od Sanah numerem jeden! To nie pierwszy sukces gwiazdy

Sanah - Ale jazz! po angielsku

Sanah swoją chęć podbicia muzycznego rynku w Europie udowodniła wykonując utwór Invisible Dress. Teraz sprawiła fanom ogromną niespodziankę śpiewając Heal Me, czyli Ale jazz! po angielsku. Warto zaznaczyć, że Heal Me nie jest dosłowną i identyczną wersją polskiego utworu. Sanah nie przetłumaczyła go jeden do jednego. W utworze Ale jazz! artystka porusza kwestię obojętności na miłość. W Heal Me natomiast podmiot liryczny chce się wyleczyć z miłości i potrzebuje odpocząć za miastem.

Sanah o swojej piosence: - Piosenka się nazywała Heal Me. Tak ją lubię! To była pierwsza piosenka country, jaką wymyśliłam. Ona miała taki rytm umpa umpa umpa. Cieszę się, że mogłam wam to pokazać - powiedziała Sanah.

Piosenka Heal Me od Sanah pojawiła się również w tanecznym remiksie, za który odpowiada Lizot. Producenta znacie z megahitu Weekend, który zdobył szczyt Gorącej 20 Radia ESKA.

Najnowsze