Must Be the Music

i

Autor: AKPA Must Be the Music - ruszył casting do programu.

Programy

Rusza casting do "Must Be the Music”! Jak zgłosić się do nowej edycji show?

2024-07-01 15:50

Z radością ogłaszamy powrót jednego z najbardziej popularnych programów muzycznych w Polsce! Po latach oczekiwania "Must Be the Music" wraca na antenę Polsatu, by ponownie odkrywać i promować największe muzyczne talenty w kraju.

Program "Must Be the Music" na stałe wpisał się w historię polskiej telewizji. To właśnie w nim narodziły się kariery takich zespołów jak LemON i Enej, które podbiły serca milionów fanów, a zwycięstwo w programie dało im możliwość występowania na największych scenach muzycznych. W "Must Be the Music" debiutowało mnóstwo popularnych dziś artystów. Wśród nich: Dawid Kwiatkowski, Kortez, zespół Red Lips czy Kaśka Sochacka. - Program „Must Be the Music” daje szansę spełnić marzenia i zmienić życie. Nasze spełniły się w 1000%, bo mija 13 lat od wygrania przez nas pierwszej edycji programu, a my ciągle koncertujemy i często wracamy pamięcią do tego słynnego "bicia serca" w oczekiwaniu na "tak " lub "nie". Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i bardzo się cieszę, że „Must Be the Music” wraca! – mówi Piotr „Lolek” Sołoducha, lider i współzałożyciel zespołu Enej.

Wiemy, kiedy kolejna edycja "Must Be the Music"! Data zaskoczyła wszystkich

Must be the music: Tomek Kowalski zwyciężył program, ale wypadek zmienił wszystko

"Must Be the Music" - casting

Rozpoczyna się casting internetowy do nowej edycji "Must Be the Music"! Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o muzycznej karierze, do wzięcia w nim udziału - wokalistów, instrumentalistów, zespoły, a nawet całe orkiestry! Możesz wykonać własne utwory albo zaprezentować swoje wykonanie już znanych przebojów – to Twoja szansa na pokazanie talentu szerokiej publiczności.

"Must Be the Music" - jak się zgłosić?

Jak zgłosić się do programu? To proste. Wystarczy wejść na stronę mbtm.polsat.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać swoje nagranie audio-video.

Listen on Spreaker.