Roztańczony PGE Narodowy 2021 - BILETY. Gdzie kupić i po ile?

2021-09-25 11:16
Ronnie Ferrari
Autor: Damian Klamka/East News

Najbardziej roztańczona impreza w Polsce powraca! Już 25 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się niezapomniany koncert gwiazd muzyki disco-polo i nie tylko! Swoje największe hity zaśpiewają między innymi Kubańczyk, Miły Pan, Cleo, Ronnie Ferrari i nie tylko! Gdzie kupić bilety na koncert Roztańczony PGE Narodowy? Jaka jest ich cena?

Roztańczony PGE Narodowy 2021 to impreza na którą czekali wszyscy fani disco i nie tylko! Po rocznej przerwie koncert wraca z przytupem, a jego odsłona będzie miała miejsce już w sobotę 25 września. W tym roku muzyczne wydarzenie organizowane jest pod hasłem Już wszyscy razem, a na wielkiej scenie, która stanie na PGE Narodowym zagrają największe gwiazdy! Będą to między innymi: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Miły Pan, Ronnie Ferrari, Marcin Miller z zespołem Boys, Weekend, Top Girls, Cleo, Borys LBD, Kwestia 07, Kubańczyk, MIG, Jorrgus oraz Thomas Anders & Modern Talking Band. To jednak nie koniec artystów, którzy pojawią się na wielkiej scenie i przekonamy się o tym wkrótce. Gdzie kupić bilety na koncert Roztańczony PGE Narodowy i po ile? Sprawdźcie poniżej!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Roztańczony PGE Narodowy 2021 - BILETY [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Gdzie kupić bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2021? Wejściówki na koncert, który odbędzie się 25 września można zakupić na stronie internetowej ebilet.pl. Ceny biletów zaczynają się już od 49 zł, a kończą nawet na 500 zł. Warto w tym miejscu również wspomnieć, że dzieci do 5. roku życia mają możliwość darmowego wstępu. Rodzice w tym celu muszą zabrać niezbędne dokumenty, aby móc określić wiek podopiecznego.

Najnowsze