Roztańczony Narodowy 2019 - godziny występów i piosenki. O której i co zaśpiewają gwiazdy?

2019-09-18 15:45 RW
Roztańczony Narodowy 2019 - godziny występów i piosenki. O której i co zaśpiewają gwiazdy?
Autor: Wojciech OLSZANKA/East News Roztańczony Narodowy 2019 - godziny występów i piosenki. O której i co zaśpiewają gwiazdy?

Roztańczony Narodowy 2019 - godziny, artyści i piosenki najbardziej interesują osoby, które pojawią się na największej dyskotece w Polsce. Do Warszawy zjadą się wyłącznie największe gwiazdy polskiej sceny. Co zaśpiewają? Które utwory zatrzęsą PGE Narodowym w stolicy? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły imprezy - na ESKA.pl

Roztańczony Narodowy 2019piosenki, które wykonają gwiazdy polskiej i światowej muzyki zatrzęsą największym obiektem w Polsce! Na ogromnej scenie zagrają największe osobistości polskiej muzyki m.in. Maryla Rodowicz, Cleo, Gromee, Dawid Kwiatkowski czy Golec uOrkiestra. Nie zabraknie również artysty, który zdobył niewyobrażalnie dużą popularność w internecie. Chodzi o Ronnie Ferrari, czyli twórcy Ona by tak chciała.

Zobacz: Roztańczony Narodowy 2019 - PROGRAM. Kto wystąpi 21 września w Warszawie?

Roztańczony PGE Narodowy 2019 - piosenki

Roztańczony Narodowy 2019 to będzie wyjątkowa - na scenie usłyszymy wyłącznie 100% polskiej muzyki. Na płycie PGE Narodowego w Warszawie zagrają najwięksi twórcy tanecznych hitów

  • Gromee - jeden z najpopularniejszych twórców zaprezentuje zapewne swoje ostatnie, największe hity. Nie powinno zabraknąć utworu One Last Time, Spirit, Runaway czy najnowszego kawała Love You Better.
  • Cleo - jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej wykona megahit Za krokiem krok. Pojawią się również inne kawałki, które zdobyły serca polskich słuchaczy. 
  • Ronnie Ferrari - ten człowiek niczym włoski samochód wjechał na rynek muzyczny. Jego hit w błyskawicznym czasie przekroczył barierę 54. milionów wyświetleń. Ona by tak chciała zatrzęsie całym PGE Narodowym. 
  • Dawid Kwiatkowski - jego ostatni utwór Mordo podbił internet, więc nie może go zabraknąć na żywo, podczas imprezy Roztańczony PGE Narodowy. 
  • Daj To Głośniej - jedno z odkryć muzyki disco-polo, jeśli chodzi o 2019 rok. Ich hit Mama ostrzegała śpiewał dosłownie każdy.
  • Golec uOrkiestra - rozpoczęli karierę 1998 roku i do dziś cieszą się ogromną popularnością. W czasie wydarzenia rozbujają publiczność hitem Ściernisko i najnowszym, stworzonym we współpracy z Gromee i Bedoesem - Górą ty. 

Roztańczony Narodowy 2019 - godziny występów

O której godzinie występy na Roztańczonym PGE Narodowym 2019? O której dana gwiazda pojawi się na scenie? Tego jeszcze nie wiemy, ale godzinowa rozpiska wkrótce powinna się pojawić. Opublikujemy ją w tym miejscu na ESKA.pl. Wiadomo, że impreza rozpocznie się o godzinie 17:30. 

Najnowsze