Rozgrzewająca nowość od C-BooLa! What Can I Do powstawało od kilku miesięcy [WYWIAD]

2021-12-01 14:17
Rozgrzewająca nowość od C-Boola! What Can I Do powstawało od kilku miesięcy [WYWIAD]
Autor: ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS Rozgrzewająca nowość od C-Boola! What Can I Do powstawało od kilku miesięcy [WYWIAD]

C-BooL był gościem w Radiu ESKA u Hanczaka. Artysta zdradził między innymi w jaki sposób powstawał jego najnowszy kawałek What Can I Do, który mogliście przedpremierowo usłyszeć tylko na antenie Radia ESKA. Posłuchajcie całej rozmowy na ESKA.pl.

C-BooL to producent muzyczny, który z kawałka na kawałek zaskakuje swoich słuchaczy. Artyście nie brakuje pomysłów na nowe numery, które podbijają listy hitów w całym kraju. Hanczak zapytał Grzegorza między innymi jak powstawał What Can I Do. Okazuje się, że piosenka była w głowie DJ-a już kilka miesięcy, a proces nagrywania rozpoczął się kilka miesięcy temu. Cebula zaznaczył, że to idealny kawałek na karnawał.

Wiktor Dyduła zaczynał w Idolu. Finalista The Voice of Poland zmienił się nie do poznania!

Okazuje się, że What Can I Do przeszedł testy przez C-BooLa. Zagrał swój numer kilka razy w klubach oraz na plenerach. W taki sposób artysta sprawdza również swoje utwory nie tylko na imprezach, ale także w aplikacji TikTok. Całej rozmowy Hanczaka z C-BooLem możecie posłuchać na ESKA.pl.

Listen to "C-Bool gościem Radia ESKA" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze