Równonoc jesienna 2020 - horoskop. Co czeka cię jesienią? [MIŁOŚĆ, PIENIĄDZE, ZDROWIE]

2020-09-22 9:32 ek
Jesień
Autor: pixabay.com

Po upalnym, słonecznym lecie przyszedł czas na jesienne i chłodniejsze dni, a także krótsze wieczory. Zamiast wakacyjnej aury, będzie nam sprzyjać teraz jesienna. Jesteś ciekawy co wydarzy się w twoim życiu w najbliższych dniach, tygodniach, a może nawet kilku miesiącach? Sprawdź swój horoskop na jesień. Być może gwiazdy szykują dla ciebie sporą dawkę niespodzianek!

Równonoc jesienna 2020 niektórych cieszy, a innych wręcz zasmuca. To wszystko za sprawą jesieni, która rozpoczęła się we wtorek 22 września. Dni będą z dnia na dzień coraz krótsze, a noce dosyć chłodne. Równonoc jesienna niesie za sobą również zmiany w naszym życiu. Jesteś ciekawy co wydarzy się w twojej najbliższej przyszłości? Będziesz zaskoczony! Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla was horoskop na nadchodzącą jesień. Być może miłość czai się tuż za rogiem, a pieniądze będą spadać ci z nieba? Kto by tego nie chciał! Znajdź poniżej swój znak zodiaku i dowiedz się, co czeka cię jesienią 2020. Niektórym znakom jesienna aura naprawdę będzie sprzyjać! Jesteś w tym gronie?

Równonoc jesienna 2020 - horoskop

Koziorożec - początek jesieni to dla ciebie czas refleksji i zadumy. Coś co wydarzyło się ostatnio w twoim życiu sprawi, że zaczniesz inaczej patrzeć na otaczającą cię rzeczywistość. Szykuje się bardzo spokojna jesień, podczas której odpoczniesz i zregenerujesz siły. W miłości również spokojnie i bez kłótni. To dobry czas dla par, aby zrobić coś, na co wcześniej nie mieliście czasu.

Wodnik - ups, czeka cię wahanie nastroju. To wszystko przez przesilenie jesienne, które właśnie zbliża się wielkimi krokami. Natłok obowiązków, czasem małe sprzeczki i niepowodzenia będą to nasilać, ale pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce. Warto również polegać na bliskich, oni nie tylko są ogromnym wsparciem, ale również zawsze będą po twojej stronie, co by się nie działo.

Ryby - nie ukrywaj swoich słabości, a także emocji. To bardzo niezdrowo dusić je w sobie. Smutek czy uronienie łez to żaden wstyd! Jeśli nie umiesz z czymś sobie poradzić poproś przyjaciela o pomoc bądź radę - on na pewno ci pomoże. W pracy/szkole nie będziesz sobą i ciężko będzie ci się skupić. Jednak w końcu na twojej drodze pojawi się ktoś, kto sprawi, że już na wiosnę będziesz najszczęśliwszą osobą na tej ziemi. 

Baran - nadchodząca jesień to czas pełen prób i wyzwań. Będziesz musiał poradzić sobie z wieloma sytuacjami kryzysowymi. Jednak nie poddawaj się na starcie, krok po kroku na pewno w końcu wszystko poukłada się po twojej myśli. Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i masz obok osobę, na którą zawsze możesz liczyć.

Byk - szykuje się dobry czas! W końcu zrzucisz z siebie cały ciężar i smutki, które przez ostatni czas nosiłeś na swoich barkach. Męczy cię praca bądź szkoła? Wrzuć na luz i miej do wszystkiego więcej dystansu. Przyjdzie taki czas, że będziesz sam sobie szefem. Dobry czas sprzyja także singlom, którzy lada moment razem z pomocą jesiennej aury znajdą wymarzoną, drugą połówkę!

Bliźnięta - niestety możesz być nieco zniesmaczony rutyną, która ostatnio ci doskwiera. Staraj się jednak myśleć pozytywnie i zrób coś dla siebie, aby zmienić szarą codzienność w coś bardziej kolorowego. Może zapisz się na siłownię, zumbę lub na zajęcia plastyczne? Pomyśl o tym i wyznacz sobie jakiś cel. Nie dość, że łatwiej będzie ci się zmotywować to w końcu poczujesz, że żyjesz!

Równonoc jesienna 2020 - horoskop

Rak - pierwsze tygodnie jesieni będą dla ciebie jak z bajki. Nie dość, że odpoczniesz w gronie najbliższych to jeszcze będziesz tryskać radością i energią. Ciesz się, bo druga połowa jesieni zapowiada się bardzo pracowicie nie tylko w miejscu pracy, bądź w szkole ale również w domu. Czeka na ciebie sporo nowych obowiązków, ale jak zawsze ze wszystkim bardzo dobrze sobie poradzisz. 

Lew - szykuje się dobry czas, lecz niektórzy będą ci tego zazdrościć. Spokojnie, to tylko otworzy ci oczy, kto jest prawdziwym przyjacielem. W końcu pokochasz siebie i dojdziesz do porozumienia z samym sobą. Twoje samopoczucie jest niezwykle ważne, bo wpływa na całe twoje życie i wszystkie decyzje. Pomyśl nad wdrożeniem czegoś nowego - może nauka nowego języka albo zajęcia jogi? To zrelaksuje cię jeszcze bardziej!

Panna - cierpliwość popłaca i w końcu to zrozumiesz, że czasem naprawdę warto chwilę na coś poczekać. Uśmiech od losu wynagrodzi ci ten czas, a twoja ciężka praca zakiełkuje. Krok po kroku będą się spełniać się twoje marzenia, nie tylko związane z życiem zawodowym, ale również na polu miłosnym. Co ciekawe, przybędzie ci nawet gotówki!

Waga - szykują się drobne niejasności w miłości, pracach oraz finansach. Bądź ostrożny na ulicy, bo możesz zgubić portfel, a potem już nie tak łatwo będzie ci go znaleźć. Twój partner lekko rozczaruje cię swoim zachowaniem, ale wprost mu tego nie powiesz. Może warto usiąść i coś sobie wyjaśnić? Przecież on nie będzie się wszystkiego domyślał w nieskończoność! Końcówka jesieni będzie lepsza, szczęście się do ciebie uśmiechnie szczególnie w pracy.

Skorpion - jeśli w ostatnich dniach zaryzykowałeś, to niedługo czeka cię huczne świętowanie! Tyczy się to nie tylko miłości, ale również pracy czy nowej inwestycji. Zrozumiesz, że nie warto poddawać się na starcie i że bliskie osoby są bardzo ważne w twoim życiu. Ciesz się ze swojego szczęścia, bo jesienna aura jest dla ciebie bardzo przychylna. 

Strzelec - całe życie poświęcasz się dla kogoś, więc teraz może warto zrobić coś dla siebie? Praca nad sobą nie jest egoistyczna. Ze wszystkich trudności, które cię napotykają spróbuj wyciągać jakąś lekcję. Pod koniec jesieni spróbuj zagrać w zdrapki lub na loterii, być może los będzie na tyle łaskawy, że coś wygrasz? Bądź dobrym człowiekiem, a wszystko będzie do ciebie wracać ze zdwojoną mocą.

Kwiaty na jesień

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze