Ronnie Ferrari - piosenka Ona by tak chciała po angielsku. To prawdziwy hit!

2019-09-27 12:32 MK
Ronnie Ferrari
Autor: YouTube/Felivers; ESKA.pl

Utwór Ona by tak chciała doczekał się już wielu parodii i przeróbek. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że to zdecydowanie jeden z największych przebojów 2019 roku. Jeśli zastanawialiście się, jak hitowy singiel Ronniego Ferarriego brzmiałby w języku angielskim, to mamy dla was odpowiedź. Czy artysta podbiłby świat, gdyby wydał taką wersję swojej piosenki? Internauci nie mają wątpliwości! Zobaczcie wideo już teraz na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - utwór Ona by tak chciała po angielsku miałby szansę stać się międzynarodowym hitem? Bardzo możliwe! 19-letni mieszkaniec Włocławka podbił już serca milionów słuchaczy w naszym kraju. Liczba wyświetleń pod audio do jego najnowszego kawałka jest naprawdę imponująca! W zaledwie dwa miesiące, zamieszczony w serwisie YouTube klip odtworzono ponad 60 milionów razy! Takiego wyniku z pewnością mogą pozazdrościć mu wykonawcy nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Autorzy kanału Felivers postanowili sprawdzić, jak ten wielki przebój brzmiałby zaśpiewany po angielsku!

Ona by tak chciała - Ronnie Ferrari po angielsku

Wyjątkowy cover w wykonaniu Felivers zadebiutował w sieci w czwartek, 26 września 2019 roku i od razu stał się prawdziwym hitem. W niecałą dobę odtworzono go blisko 15 tysięcy razy! Jak poinformowali sami twórcy, kawałek She Would Really Like To powstał w celach humorystycznych. Nie można mu jednak odmówić przebojowości. Internauci są zgodni co do tego, że gdyby Ronnie Ferrari wydał swój wielki hit zaśpiewany w języku angielskim, mógłby odnieść jeszcze większy sukces.

Mimo tego, że Hubert Kacperski udostępnił Ona by tak chciała tylko w języku polskim i raczej nie planuje stworzenia wersji anglojęzycznej, i tak może się pochwalić prawdziwym sukcesem na światowych listach przebojów. Młody artysta znajduje się wysoko na liście Świat Viral 50 stworzonej przez Spotify.

Najnowsze