Ronnie Ferrari kawałkiem 'Radiówka' zyska nowych fanów? Artysta mocno eksperymentuje

2020-01-11 21:17
Ronnie Ferrari w Hulakula
Autor: WBF koncert Ronnie Ferrari

Autor hitu 'Ona by tak chciała' wydał nowy kawałek, który może mocno zaskoczyć, jego dotychczasowych fanów. Jak przyznaje sam Ronnie Ferrari, 'Radiówka' to pewnego rodzaju eksperyment. Czy okaże się udany? To z pewnością ocenią fani artysty. Nie ulega jednak wątpliwości, że tych Ronniemu przybywa z dnia na dzień. Ostatnio mieliśmy okazję oglądać go nawet podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, gdzie młody muzyk podbił serca całej publiczności.

Ronnie Ferrari - 'Radiówka' okaże się udanym eksperymentem? Wokalista mocno odbił od swojego poprzedniego brzmienia. Ronnie do tej pory najbardziej znany był z hitów takich jak 'Makarena', 'Ruskacz' i oczywiście 'Ona by tak chciała'. Ostatni otwór ma na YouTubie już ponad 100 milionów wyświetleń! To naprawdę ogromny wyczyn, na którzy artyści często pracują latami. Ronnie zyskał ogromną popularność właśnie dzięki YouTube'owi, gdzie wrzuca piosenki już od kilku lat. Początkowo były to jedynie covery, jednak swoje własne utwory udostępniał już od 2017 roku, jeszcze na długo, długo zanim 'Ona by tak chciała' ujrzał światło dzienne. Co ciekawe, w wywiadzie z Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl, Ronnie podkreślił, że jego największy hit miał być początkowo jedynie parodią, mieszającą disco polo i uliczny rap. 'Radiówka' to Ronnie Ferrari w zupełnie nowej odsłonie.

Ronnie Ferrari - 'Radiówka'. Jak wypada nowy kawałek?

Utwór trafił na YouTube 11 stycznia. Jak podkreślił sam Ronnie, to już jego trzeci 'track eksperymentalny', którym artysta chce trafić do szerszego grona odbiorców. Czy rzeczywiście każdy znajdzie w tym utworze coś dla siebie? Ronnie napisał także, że obecnie pracuje nad nową płytą, która ma ukazać się już bardzo niedługo, bo do końca marca. 'Radiówka' ma szansę stać się nowym hitem?

Najnowsze