Ronnie Ferrari ma 100 milionów. Niezwykły wyczyn w zaledwie cztery miesiące!

2019-12-16 16:39
Ronnie Ferrari ma milion! Pierwszy polski twórca z takim wynikiem
Autor: Rafał Wróblewski / ESKA.pl Ronnie Ferrari ma milion! Pierwszy polski twórca z takim wynikiem

Ronnie Ferrari to postać, która jest tak niezwykła, jak jego ksywka. Kawałek Ona by tak chciała wciąż bije rekord za rekordem, jeśli chodzi o popularność w sieci. Wygląda na to, że tak jak z zapowiedzi wynika, piosenka jest prawdziwym sztosem na osiemnastkach, weselach i imprezach. Utwór pokochali również słuchacze Radia ESKA. Teraz artysta może poszczycić się kolejnym ogromnym sukcesem.

Ona by tak chciała od Ronniego Ferrari, to jeden z największych hitów internetu w 2019 roku. Autor od czasu jego wydania koncertuje, udziela wywiadów i wciąż tworzy. Choć już wcześniej udostępniał na swoim kanale autorskie numery, to żaden z nich nie odniósł takiego sukcesu jak właśnie wspomniany wyżej. Hubert Kacperski w sukces swojego hitu nigdy nie wątpił. Zabawny, ironiczny utwór łatwo zapada w pamięć głównie dzięki linii melodycznej. Tekst jest natomiast połączeniem groteski, wiersza i tego czegoś, co charakteryzuje wszystkie chwytliwe numery! Nic więc dziwnego, że Ronnie wciąż zbiera pochwały, a jego osiągnięcia ciężko już liczyć! Autor hitu Ona by tak chciała, jest między innymi pierwszym polskim, muzycznym twórcą, który na YouTube zebrał milion łapek w górę! Świadczy to nie tylko o oglądalności lecz również sympatii słuchaczy, co nie zawsze idzie w parze! Ponadto w połowie grudnia, udało mu się niepostrzeżenie wskoczyć na kolejny stopień popularności. Magiczne 100 milinów zawitało na jego koncie... na YouTubie.

Ronnie Ferrari ma 100 milinów! Niezwykłe osiągnięcie artysty

Cztery miesiące od wypuszczenia utworu Ona by tak chciała, Ronnie miał on już 91 milionów wyświetleń na YouTube. Od tego momentu  wystarczyły mu już tylko trzy tygodnie, by móc poszczycić się ogromną liczbą 100 milionów wyświetleń! Wynik ten stawia Ronniego w czołówce, jeśli chodzi o popularność polskich piosenek w tym serwisie. Niewiele wcześniej podobny sukces osiągnął Tymek ze swoim kawałkiem Język Ciała. Tymek był drugim, po Grubsonie, polskim raperem w historii z takim osiągnięciem. Muzyka jaką tworzą wszyscy artyści jest różna, jednak z pewnością trafiają do podobnych odbiorców, dlatego trzymamy kciuki za ich kolejne osiągnięcia. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze