Roksana Węgiel zmieniła fryzurę?! Fani zafascynowani metamorfozą gwiazdy

Roksana Węgiel
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Roksana Węgiel zmieniła się nie do poznania! Wokalistka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie w peruce, które zszokowało wszystkich jej fanów. Koniecznie musicie zobaczyć ją w takim wydaniu! Obiecujemy, że jej nie poznacie!

Roxie Węgiel znowu szokuje! Popularna młoda wokalistka wciąż kombinuje ze swoim wyglądem i szuka idealnego dla siebie stylu. Tym razem pokazała się fanom w peruce, której kolor jest kompletnie inny od jej naturalnych włosów, a długość, podobnie jak odcień różni się niemniej. W pierwszej chwili wszyscy miłośnicy Roksany byli w ogromnym szoku, ponieważ peruka na pierwszy rzut oka w ogóle nie wygląda jak sztuczna. Przemiana Roksany Węgiel podoba się nawet samej Viki Gabor, która postanowiła również ją skomentować, jak tysiące innych fanów. 

Diametralna metamorfoza jest z pewnością częścią jakiegoś większego działania. Być może Roxie przygotowuje teledysk do nowej piosenki, w którym sama zagra główną rolę lub może szykuje dla nas coś jeszcze innego. Nie da się nie zauważyć, że wokalistka ma również wykonany makijaż w tej samej kolorystyce, co nowe włosy. Fani bardzo polubili nowy wygląd wokalistki, jednak o wiele bardziej podoba się im ona w swoich naturalnych, długich brązowych włosach.

Roxie Węgiel w nowej fryzurze 

Roksana Węgiel w krótkiej fryzurze zachwyca tak samo jak zawsze! Wokalistka jest przepiękną nastolatką, która uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i zawsze wychodzi jej to na plus. Już teraz możecie zobaczyć, jak elegancko wygląda w nowej fryzurze, która diametralnie ją zmieniła. 

Roksana Węgiel kiedyś i dziś
Najnowsze