Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel zdradziła szczegóły ślubu. Ceremonia odbędzie się w tym roku!

2024-02-10 9:59

Młoda wokalistka i jej ukochany dbają o swoje życie prywatne i nie ujawniają zbyt wielu szczegółów dotyczących zbliżającego się wielkimi krokami ślubu. Na temat ceremonii wiadomo niewiele. Młoda artystka dawkuje informacje i przyznaje, że nie chce zdradzać wszystkiego. Teraz jednak nieco bardziej się otworzyła i ujawniła kilka szczegółów związanych z tym dniem. Część fanów może być zaskoczonych!

Ślub Roksany Węgiel to wydarzenie, na które czekają zarówno zakochani i ich najbliżsi jak i fani młodej wokalistki. Informacje na temat ceremonii niesamowicie elektryzują internautów, którzy przywykli już do tego, że artystka nie jest zbyt wylewna jeśli chodzi o jej prywatne życie. Wiele osób zastanawia się, czy gwiazda zdecyduje się na nieco bardziej medialne przyjęcie tak, jak niektórzy z jej branży mają w zwyczaju, czy będzie to raczej skromna impreza z najbliższymi. Szczególnie, że zaręczyny był kameralne, w gronie rodziny. Czy podobnie będzie ze ślubem?

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Roksana Węgiel - ślub

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poinformowali o zaręczynach pod koniec maja 2023 roku. Od tego czasu nieustannie pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące ich dalszych planów, a nawet plotki, że są już po ślubie. Młoda wokalistka jasno im zaprzecza i informuje, że ceremonia jeszcze się nie odbyła. jednak teraz, przy okazji rozmowy z reporterem Pytania na śniadanie zdradziła, że ten ważny dzień zbliża się wielkimi krokami. Ujawniła, że termin od dłuższego czasu jest już ustalony.

Odbędzie się w tym roku, w Polsce. To będzie tradycyjny ślub - podkreśliła.

Jakiś czas temu młoda artystka uchyliła także rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, że sukienkę na ten ważny dzień ma już wybraną. Przyznała, że będzie ona w stylu syrenki. 20-latka nie ukrywa, że jest zakochana po uszy, a jej starszy partner jest dla niej nie tylko miłością życia, ale także przyjaciele i bratnią duszą.