Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Roksana Węgiel zdradziła swój SEKRET. Fani nie byli na to przygotowani

2024-02-09 11:52

Młoda artystka uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Najpierw długo trzymany w tajemnicy udział w Tańcu z gwiazdami, a teraz kolejna niespodzianka. Roksana Węgiel ujawniła, że od pewnego czasu tworzyła sekretny projekt, za pomocą którego zaprezentuje swoje plany na 2024 rok. 19-letnia gwiazda zaprosiła fanów na specjalne wydarzenie, na którym będzie można poznać jeszcze więcej szczegółów.

Choć grafik młodej artystki wypełniony jest niemal po brzegi, to ta nieustannie zaskakuje swoich fanów informując o kolejnych przedsięwzięciach, w których bierze udział. Oprócz licznych koncertów, pracy nad kolejnym materiałem i gościnnych występów, Roksana Węgiel podjęła się również zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych na parkiecie Tańca z gwiazdami. To jednak nie wszystko. Utalentowana artystka zapowiedziała sekretny projekt, który zaprezentuje już w marcu. Sekret Roxie, to tak naprawdę pierwszy, w 100% zgodny z osobistą wizją 19-latki koncert, który zaprezentuje w jednym z warszawskich klubów. Roksana zdradza, że będzie to muzyczno-taneczne show, które sprawi, że scena zapłonie.

Roxie Węgiel była fanką królowej życia! FB

Roksana Węgiel - Sekret

Sekret Roxie będzie wydarzeniem, które odsłoni karty dotyczące planów młodej artystki na kolejny rok. W trakcie koncertu usłyszymy zarówno jej największe hity takiej jak "Miasto", ale również całkowicie nowe aranżacje i kompozycje, które z pewnością zachwycą wszystkich fanów Roksany. Co więcej, ostatnie roztańczone tygodnie artystki zachęciły ją do przygotowania specjalnej choreografii, która zostanie premierowo zaprezentowana w warszawskim klubie. To jednak nie koniec niespodzianek. Roxie zapowiedziała, że na scenie pojawią się goście specjalni, którzy swoimi występami uświetnią wyjątkowe wydarzenie.

To będzie wyjątkowy koncert... Na nim wielkie news plus cudowni goście <3

Roksana Węgiel - Klub Niebo - bilety

  • Pula I - 99,00 z
  • Pula II - 119,00 zł
  • Pula III - 139,00 zł
  • Pula IV - 159,00 zł
  • Meet&Greet - 199,00 zł
Roksana Węgiel - Sekret

i

Autor: Instagram/roxie_wegiel