Roksana Węgiel na Dominikanie. To pierwszy taki koncert w życiu młodej gwiazdy!

2020-02-26 8:15
Roksana Węgiel na Dominikanie. To pierwszy taki koncert w życiu młodej gwiazdy!
Autor: ESKA Roksana Węgiel na Dominikanie. To pierwszy taki koncert w życiu młodej gwiazdy!

Występowała w wielu miejscach poza granicami naszego kraju. Wszędzie, gdzie się pojawia już po pierwszych dźwiękach zdobywa serca publiczności. Talentem młodej wokalistki z Jasła z pewnością zachwycona będzie lokalna społeczność na Dominikanie. Przekonacie się o tym sami oglądając transmisję na żywo - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel osiąga sukcesy zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Jej popularność z dnia na dzień jest coraz większa, a wszystko to za sprawą międzynarodowo wydawanych utworów i zasięgów mediach społecznościowych. Nasza rodzima artystka znana jest w Europie, ale z pewnością już wkrótce stanie się gwiazdą lokalnej społeczności na Dominikanie! Jej bujające hity: Anyone I Want To Be, Lay Low, czy Potrafisz, na pewno spodobają się roztańczonym mieszkańcom tego malowniczego miejsca. 

Roksana Węgiel - koncert z Dominikany

Roksana Węgiel na ESKA Odwołuje Zimę 2020 sprawi, że słuchacze Radia ESKA długo nie zapomną dominikańskiej przygody. Sama artystka z pewnością przez bardzo długo będzie wspominać swój pobyt i swój pierwszy tropikalny koncert! Odbędzie się on w środę, 26 lutego o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wcześniej, bo o godzinie 18:00 - zapraszamy na transmisję z próby Roxie!

Zobacz: Roksana Węgiel pokazuje swój pokój. Tak mieszka młoda gwiazda!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - transmisja koncertu

Dla wielu osób koncert Roksany Węgiel to jedna z najważniejszych atrakcji ESKA Odwołuje Zimę. Dla samej wokalistki to niesamowite przeżycie, ponieważ nigdy wcześniej nie występowała w tak odległym kraju. Dlatego też, nie możecie tego przegapić. Gdzie oglądać transmisję z występu laureatki Eurowizji Junior na słonecznej Dominikanie? Obraz z wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl!

Najnowsze