Roksana Węgiel wygląda jak amerykańska gwiazda! Fani są zaskoczeni i nie mogą jej poznać

2021-07-26 13:53
Roksana Węgiel
Autor: fot. Maciej Zawada

Roksana Węgiel mknie przez świat show-biznesu i mimo iż ma dopiero 16 lat, to radzi sobie świetnie. Dziś jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju, a sukcesów i medialnego życia zazdrości jej każdy. Teraz internauci jednogłośnie stwierdzili, że Roxie wygląda jak amerykańska gwiazda. Czy czeka ją jeszcze większa kariera?

Tej dziewczyny nie trzeba nikomu przedstawiać! Wulkan energii, ogromny talent i oczywiście wiele sukcesów na koncie. Roksana Węgiel choć ma dopiero 16 lat, to może pochwalić się prężnie rozwijającą karierą w show-biznesie. Przygodę z muzyką rozpoczęła jako dziecko i jak widać, ciężka praca się opłaciła. Dziś jest nie tylko zwyciężczynią The Voice Kids, Eurowizji Junior 2018, ale także tanecznego programu Dance Dance Dance 3. Mimo, że trwają wakacje i wszystkim towarzyszy letni luz, to Roxie ciężko pracuje koncertując po Polsce. Oprócz tego dostała awans i stała się współprowadzącą nowego show Telewizji Polskiej - You Can Dance. Nowa Generacja. To taneczny program skierowany do dzieci w wieku od 8 do 13 lat, a Roxie będzie miała za zadanie wspierać uczestników i dodawać im otuchy. Fani są zachwyceni tą decyzją i już nie mogą doczekać się emisji show. Teraz jednak są pod wrażeniem jej metamorfozy i tego, jak szybko dojrzewa.

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel nie do poznania

Roksana Węgiel niczym amerykańska gwiazda?! Fani dziewczyny nie mogą jej poznać! Metamorfoza którą przeszła, zdecydowanie ją rozpromieniła i wprowadziła w nastoletni okres. Teraz Roxie na swoich social mediach co chwile zaskakuje, obok czego nie da się przejść obojętnie. Co chwilę nowe stylizacje, które szybko stają się inspiracją dla dzieci i młodzieży, a także fryzury, które idealnie pasują do jej młodziutkiej buźki. Co ciekawe, niektórzy porównali ją nawet do amerykańskiej aktorki i producentki filmowej - Jennifer Aniston.

- Myślałam, że to jakaś amerykańska gwiazda 😳 ale glow up

- o wow dziewczyno, ale wyglądasz hot

- Myślałam, że z kogoś już pięknego nie da się zrobić glow up a tu niespodzianka 🥰 coraz piękniejsza 🥰

- Ale pięknie Ci w tych włosach 🥰🥰

- Szczerze to lol wcale nie wyglądasz na jakieś 40 lat tak jak mówią niektórzy. Wyglądasz super, przypominasz mi w tych włosach trochę Jennifer Aniston ❤️

Poniżej możecie zobaczyć, które wideo zrobiło furorę w sieci do tego stopnia, że internauci zaczęli prawić takie komplementy w stronę 16-letniej Roksany Węgiel. Co za energia!

Najnowsze