Roksana Węgiel

i

Autor: VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel wydaje nową piosenkę! Szykuje się nowy hit wraz z metamorfozą?

2021-11-18 12:13

Roksana Węgiel nie zatrzymuje się ani na chwile. Niedawno ogłosiła światu wspaniałą nowinę, dzięki której jej fani skaczą z radości! Wielkimi krokami zbliża się premiera jej najnowszego kawałka, który dla wielu osób już jest hitem. Co to będzie? Czy wraz z muzyczną nowością Roxie przejdzie kolejną metamorfozę wizerunkową?

Roksana Węgiel - nowa piosenka szybciej niż myślicie! Roksana Węgiel nie zwalnia ani na chwilę. Jej kariera od momentu wygranej The Voice Kids rozwija się w ekspresowym tempie. Najpierw wygrała muzyczne show dla dzieci, następnie w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior, która odbyła się wtedy w Mińsku, a potem wszystko zaczęło się na dobre. Koncerty, wywiady, nowe piosenki spotkania z fanami, a także kolejne osiągnięcia. Roksana Węgiel oprócz zdobytych nagród, stała się także zwyciężczynią show Dance Dance Dance. Teraz natomiast widzowie mogą oglądać ją w roli współprowadzącej w programie You Can Dance - Nowa Generacja. W przerwie pomiędzy nagrywkami nowych odcinków, a także nauką, Roxie znalazła moment aby nagrać muzyczną nowość! Wielkimi krokami nadchodzi jej nowa piosenka, jednak większość jej fanów zastanawia się, czy aby na pewno będzie to tylko premiera muzyczna. O co chodzi?

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - nowa piosenka

Roksana Węgiel uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Tym razem zrobiła to ponownie i ogłosiła muzyczną nowość. Choć na razie wiemy na ten temat niewiele, to internauci zaczęli zastanawiać się nad pewnymi kwestiami. Roxie na swoim Instagramie umieściła swoje zdjęcie oraz dodała pod nim opis. Czytając go możemy dowiedzieć się, że premiera nowej piosenki będzie miała miejsce w piątek 19 listopada o godzinie 15:00. To jednak nie koniec. W podpisie widnieje cytat 'Chcę uwolnić już duszę mą' oraz hashtag #nowaja. Czy zamieszczony znacznik sugeruje, że Roksana Węgiel przejdzie także wizerunkową metamorfozę? A może jest to jednak tytuł jej nowego singla? Wszystkiego dowiemy się w dniu premiery. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

- Oj, będzie sztosik! ?❤️

- Poziom mojej niecierpliwości coraz bardziej rośnie ?? nie mogę się doczekać ❤️?

- ZE NOWA ROXIE ??

- o co chodzi z tym nową Roxie?