Roksana Węgiel wróciła do studia. Nowa piosenka jeszcze w tym roku?

2020-09-22 10:57 Maksymilian Kluziewicz
Roksana Węgiel
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Na nowości muzyczne od Roksany Węgiel czekają tysiące jej fanów. Młoda gwiazda zapowiedziała w zeszłym roku, że ciężko pracuje nad kolejnymi utworami, jednak jeszcze nie wie, kiedy dokładnie będą one miały swoją premierę. Najnowsze zdjęcia Roxie na Instagramie sugerują, że powinno to nastąpić już niebawem. Gwiazda opublikowała serię zdjęć ze studia nagraniowego. Więcej na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - nowe piosenki gwiazdy już niebawem? Wszystko na to wskazuje! 15-letnia piosenkarka, którą polska publiczność poznała za sprawą jej udziału w telewizyjnym show The Voice Kids, jest dziś najpopularniejszą nastolatką w naszym kraju. Miliony wyświetleń teledysków, ponad milion obserwujących na Instagramie - to zaledwie kilka z całej gamy wielkich sukcesów, jakie na swoim koncie ma Roksana Węgiel. Nic dziwnego, że nowa płyta nastolatki jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych.

Gwiazda popu już na początku tego roku zapowiadała, że jej kolejny singiel ukaże się w najbliższym czasie. Niestety, tak się jednak nie stało. W trakcie jednej z transmisji live na Instagramie Roksana Węgiel wyznała, że na nowy materiał od niej trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Najnowsze zdjęcia, jakie piosenkarka opublikowała na swoim story sugerują, że już niebawem powinniśmy cieszyć się nowościami od Roxie.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - nowe piosenki niebawem?

Czyżby jesień miała być porą roku, kiedy w końcu usłyszymy nowości od Roksany Węgiel? Bardzo możliwe! Młoda artystka opublikowała zdjęcia ze studia nagraniowego. Jedno z nich opatrzyła opisem: - A jutro nagrywam coś fajnego... Nie mogę się doczekać.

Dyskografię Roxie zamyka wydana w listopadzie 2019 roku reedycja jej debiutanckiego krążka zatytułowanego po prostu Roksana Węgiel. To właśnie z niej pochodzą hity Half Of My Heart i MVP. W październiku tego roku wokalistkę będzie można usłyszeć w filmowej wersji baśni Tajemniczy Ogród. Więcej o projekcie w artykule poniżej.

Najnowsze