Roksana Węgiel znowu to zrobi! Wokalistka w nowej roli zaskoczy fanów

2020-09-21 14:09 Maksymilian Kluziewicz
Roksana Węgiel
Autor: WBF

O tym, że Roksana Węgiel jest wszechstronnie utalentowaną nastolatką mogliśmy się już przekonać wielokrotnie. Młoda gwiazda w przeszłości tańczyła oraz trenowała judo. Dziś jej największą pasją jest zdecydowanie śpiew. I choć Roxie wiąże swoją przyszłość właśnie z muzyką, to nie boi się nowych wyzwań. Wokalistkę ponownie usłyszymy w filmie. Więcej na ESKA.pl.

Roksana Węgiel jest znana przede wszystkim jako wokalistka. Dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu The Voice Kids, którą ostatecznie wygrała, młoda gwiazda dała się poznać szerokiemu gronu odbiorców. Zwycięstwo w muzycznym show pozwoliło jej również spróbować swoich sił w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Roxie reprezentowała nasz kraj w 2018 roku z piosenką Anyone I Want To Be i za sprawą głosów widzów pokonała konkurencję, zapewniając Polsce pierwsze w historii konkursu zwycięstwo. Kolejne miesiące przyniosły kolejne sukcesy oraz projekty. Roxie wydała album, wyruszyła w trasę koncertową, a także po raz pierwszy zetknęła się z dubbingiem. Artystkę można było usłyszeć w filmie animowanym Hotel Transylwania, do którego również stworzyła piosenkę z Edytą Górniak. Jak już wiadomo, niebawem fani Roxie będą mogli ponownie zobaczyć ją w roli aktorki dubbingowej. Gwiazda zaangażowała się bowiem w powstanie filmowej wersji jednej z najbardziej uznanych baśni w historii światowej literatury.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - Tajemniczy Ogród

Tajemniczy Ogród to bez wątpienia jedno z najważniejszych dzieł w historii literatury. Baśń autorstwa Francesa Hodgsona Burnetta została przetłumaczona na wiele języków, a w 1994 roku doczekała się ekranizacji. 26 lat później, w 2020 roku, do kin na całym świecie trafi kolejna, zupełnie nowa i wizjonerska adaptacja filmowa. W polskiej wersji głosu Mary użyczy nie kto inny, jak właśnie Roksana Węgiel. Produkcja zadebiutuje w Polsce już w październiku. W sieci pojawił się zwiastun, w którym można usłyszeć Roxie.

Najnowsze