Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami? Roxie pójdzie w ślady Viki Gabor?

2022-01-18 12:01
Roksana Węgiel
Autor: fot. Maciej Zawada

Roksana Węgiel to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Na koncie ma już zwycięstwa na Eurowizji Junior oraz w kilku programach talent show. Niedawno pojawiły się plotki o jej udziale w nowej edycji Tańca z gwiazdami. Spekulacje napędziło potwierdzenie udziału Viki Gabor w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Polsat postawi na młode gwiazdy?

Taniec z gwiazdami to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od kilkunastu lat artyści i celebryci w towarzystwie profesjonalnych tancerzy mierzą się na parkiecie o słynną już Kryształową Kulę. W 2022 roku odbędzie się kolejna edycja show i już rozpoczęły się spekulacje na temat tego, kto pojawi się w gronie uczestników. Jednym z najczęściej wymienianych nazwisk jest Roksana Węgiel, która jakiś czas temu wygrała inne taneczne talent show. Mowa o Dance Dance Dance, które można było oglądać w TVP2. Informacja o udziale Roksany Węgiel w Tańcu z gwiazdami nie jest jeszcze potwierdzona, ale spekulacje napędza inny fakt. Chodzi o udział Viki Gabor w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Internauci zastanawiają się, czy Polsat nie chce postawić na młode pokolenie w swojej nowej ramówce.

Viki Gabor uczestniczką popularnego programu Polsatu! Czy ma szansę na wygraną?

Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie

Taniec z gwiazdami 2022 - Roksana Węgiel weźmie udział?

W mediach społecznościowych oraz na forach pojawiły się komentarze na temat możliwego udziału Roxie w Tańcu z gwiazdami. "Skoro Viki w Twoja twarz, to pewnie Roxie w Tańcu z gwiazdami", "To teraz Roksana w Tańcu z gwiazdami" - to komentarze, które pojawiły się na Instagramie. Pojawiły się też opinie, że jej udział byłby niesprawiedliwy, ponieważ nastolatka uczyła się już tańca w Dance Dance Dance. Na potwierdzenie udziału Roksany z pewnością trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Sonda
Czy Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami to dobry pomysł?

Roksana Węgiel - piosenki

Do najpopularniejszych utworów w repertuarze gwiazdy należą Anyone I Want To Be, Obiecuję, Lay Low, Dobrze jest, jak jest oraz MVP. Roksana Węgiel ma na koncie dwie płyty: album Roksana Węgiel oraz jego reedycję z czterema dodatkowymi utworami. Obecnie pracuje nad kolejnym longplayem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze