Roksana Węgiel w finale Dance Dance Dance? Zdaniem fanów wygra program!

2021-05-08 9:42
Dance Dance Dance 2021 - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak
Autor: TVP / Dance Dance Dance

Roksana Węgiel będzie w finale Dance Dance Dance? Wokalistka w trzeciej edycji roztańczonego programu dała się poznać swoim fanom od kompletnie nowej strony! Roxie tak świetnie radzi sobie w niektórych choreografiach, że zdaniem wielu fanów, w tańcu radzi sobie dużo lepiej niż na koncertach! Czy młoda piosenkarka wygra taneczne show?

Roksana Węgiel jest niezwykle uzdolnioną artystycznie nastolatką! Nie dość, że śpiewa, to jeszcze fenomenalnie tańczy! Młoda artystka ma przed sobą całe życie, jednak już teraz mimo tak młodego wieku, prężnie pracuje nad swoją karierą. Roxie Węgiel znana jest ze świata muzycznego. Wokalistka śpiewa, koncertuje i pisze własne piosenki. Gwiazda ma również na swoim koncie wygraną w muzycznym show The Voice Kids, jak i wiele innych sukcesów. O Roksanie Węgiel zrobiło się jednak najgłośniej, kiedy stała się pierwszą Polką w historii, która zwyciężyła na Eurowizji Junior w 2018 roku! Piosenkarka mimo tak ogromnych sukcesów, nie zatrzymuje się!

Od ostatniego czasu Roxie Węgiel bierze udział w roztańczonym programie Dance Dance Dance, w którym świetnie sobie radzi i płynnie przechodzi eliminacje do następnych odcinków. Finał zbliża się wielkimi krokami, a co więcej, zdaniem wielu fanów, to właśnie Roxie ma największe szanse na zwycięstwo! Czyżby 16 latka niebawem zgarnęła kolejny sukces w postaci wygranej 3. edycji Dance Dance Dance?

Roksana Węgiel wygra Dance Dance Dance? 

Roksana Węgiel jest coraz bliżej dostania się do ścisłego finału trzeciej edycji Dance Dance Dance! Fani już spekulują, czy 16-latka wygra program. Ich zdaniem Roxie w tańcu nie ma sobie równych!

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze