Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną [WIDEO]

2021-05-08 15:54
Roksana Węgiel z mamą
Autor: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji Dance Dance Dance. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach. - Mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię - zdradza Roxie.

Roksana Węgiel opowiedziała o swojej rodzinie. W naszym materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę. - Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam - wyznała Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu. - Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat - mówi uczestniczka trzeciej edycji Dance Dance Dance. Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba. - Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa - mówi w naszym materiale mama wokalistki.

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Dance Dance Dance - półfinał

Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie Dance Dance Dance wystąpią trzy duety - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów. Półfinał trzeciej edycji tanecznego show już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Dance Dance Dance 3 - kiedy i gdzie oglądać, ile odcinków, jury, prowadzący

Polską wersję programu Dance Dance Dance można oglądać na antenie TVP2. Odcinki emitowane są w soboty o godzinie 20:00. Program składa się jedynie z ośmiu odcinków. W trzeciej edycji w jury zasiadli Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska. Show prowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze