Roxie z księdzem

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @xkoltunowicz

Roksana Węgiel u księży! Dała świadectwo swojej wiary w Boga

2023-02-09 13:00

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała, że jest głęboko wierzącą osobą. Artystka stale podkreśla, że jest wdzięczna Bogu za możliwość spełniania marzeń i osiągnięcie tak wielkiego sukcesu. Teraz piosenkarka dała kolejne świadectwo swojej wiary, udzielając długiego wywiadu popularnym księżom z TikToka.

Roksana Węgiel w rozmowie z księżmi to może być hit YouTube'a. Piosenkarka, która w styczniu tego roku dołączyła do grona pełnoletnich obywateli naszego kraju, nigdy nie ukrywała, że mocno wierzy w Boga i jest mu wdzięczna za to, jakie ma aktualnie życie. Piosenkarka regularnie chodzi do kościoła, a nawet zdarza jej się zamieszczać na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion osób, cytaty z Biblii. Nie jest też tajemnicą, że na nowej płycie 13+5, która trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu pojawi się piosenka dedykowana relacji Roxie z Bogiem. Nieco wcześniej fani wokalistki będą mogli wysłuchać dłuższej rozmowy z idolką poświęconej właśnie jej wierze. Piosenkarka pojawiła się bowiem w internetowym talk-show, którego gospodarzami są znani społeczności TikToka księża - ks. Krzysztof Kołtunowicz oraz ks. Sebastian Picur. Duchowni z powodzeniem prowadzą kanał na YouTubie.

Roksana Węgiel dostała TO od Friza. Dorosłe prezenty mocno ją zaskoczyły!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Roksana Węgiel o Bogu

Po Lexy Chaplin przyszedł czas na kolejną gwiazdę, która nie wstydzi się swojej wiary w Boga. Księża zaprosili na rozmowę Roksanę Węgiel. Osiemnastolatka od początku kariery otwarcie przyznaje, że jest głęboko wierząca. Teraz zgodziła się wystąpić na kanale Faceci w czerni. 

Jeszcze tak dobrej i duchowej rozmowy nie było na kanale - zapowiadają duchowni.

Czekacie?

Sonda
Czy wierzysz w istnienie Boga?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE