Roksana Węgiel Friz

i

Autor: ESKA // Daniel Szura

Roksana Węgiel dostała TO od Friza. Dorosłe prezenty mocno ją zaskoczyły!

2023-01-31 9:10

Roksana Węgiel cały czas jest w urodzinowym nastroju. Osiemnastoletnia wokalistka pochwaliła się prezentem, jaki dostała od Friza i Wujka Łukiego. Członkowie Ekipy wysłali piosenkarce zestaw upominków na 18. urodziny, a wśród nich nie zabrakło również takich, które symbolizowały jej wkroczenie w dorosłość. Artystka nie kryła zaskoczenia.

Osiemnastka Roksany Węgiel była prawdziwie medialnym wydarzeniem. W dniu swoich 18. urodzin piosenkarka zaprezentowała fanom singiel Ciche szepty, a także uruchomiła pre-order kolejnego krążka, którego oficjalny tytuł to 13+5. Jak można się było spodziewać, gwiazda została zasypana życzeniami nie tylko od swoich wielbicieli, ale również od kolegów i koleżanek z branży. Na przekazanie jej miłych słów w formie wideo zdecydowali się m.in. Viki Gabor, Cleo, Sara James, Lanberry oraz Kuba Szmajkowski. O Roxie w dniu jej osiemnastki nie zapomnieli też członkowie Ekipy Friza, z którą piosenkarka współpracowała nad hitowym utworem Napad na bank. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Roksana Węgiel pochwaliła się prezentami, jakie otrzymała od Karola Wiśniewskiego i Wujka Łukiego. Wśród nich nie zabrakło i takich, które symbolicznie podkreślają jej wkroczenie w dorosłość.

Młodszy brat Roksany Węgiel robi furorę! Potrafią to tylko nieliczni

Gwiazdy złożyły życzenia Roxie Węgiel. Nie kryła wzruszenia!

Roksana Węgiel dostała prezent od Friza

Na swoim Instagramie Roxie pochwaliła się paczką, jaką otrzymała od Friza i Wujka Łukiego. W wielkim pudełku skrytych było kilkanaście mniejszych prezentów, w tym kawałek węgla w formie statuetki. Gwiazda nie kryła swojego rozbawienia. Jak można było zauważyć na kolejnym opublikowanym przez nią zdjęciu, piosenkarka otrzymała też szampana popularnej marki. 

Bardzo dziękuję za przecudowną niespodziankę! Jesteście szaleni!!! - napisała.

Listen on Spreaker.
Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE