Roksana Węgiel - sukienka gwiazdy na licytacji. To w niej wystąpiła na ważnym wydarzeniu!

2019-12-10 19:45 MK
Roksana Węgiel
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Roksana Węgiel wielokrotnie udowodniła już, że nie jest jej obojętny los innych. Teraz, chcąc wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, młoda wokalistka postanowiła oddać na licytację jedną ze swoich sukienek. To właśnie w niej zadebiutowała na bardzo ważnym wydarzeniu. Co to za sukienka i gdzie można ją kupić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz już teraz na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - sukienka 14-letniej piosenkarki może być twoja! Podobnie do wielu innych postaci show-biznesu, Roxie regularnie korzysta ze swojego statusu gwiazdy w naszym kraju, by nieść pomoc potrzebującym. Od samego początku muzycznej kariery, młoda wokalistka stara się wspierać możliwie jak najwięcej akcji charytatywnych. Na miesiąc przed kolejnym, dwudziestym ósmym już finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, artystka ogłosiła, że zdecydowała się na oddanie jednej ze swoich sukienek na licytację. Kwota, za jaką ubranie zostanie wylicytowane przez któregoś z chętnych internautów, będzie przekazana w całości na konto fundacji WOŚP. W wideo opublikowanym na kanale Rzeczy Od Serca w serwisie YouTube, Roksana Węgiel zdradziła, że ofiarowana przez nią sukienka ma dla niej bardzo duże znaczenie. To właśnie w niej wykonawczyni hitu Anyone I Want To Be po raz pierwszy wystąpiła na deskach opolskiego amfiteatru podczas Krajowego Festiwalu Muzyki Polskiej. Miało to miejsce w 2018 roku.

Roksana Węgiel - sukienka na licytacji

Zainteresowani nabyciem sukienki Roksany Węgiel już teraz mogą składać swoje oferty w serwisie transakcyjnym Allegro, gdzie ubranie zostało wystawione. Aukcja zakończy się 31 stycznia 2020 o godzinie 21:30. Na zwycięzcę licytacji czekać będzie nie tylko sama kreacja, ale również spotkanie z artystką. Roxie zapowiedziała bowiem w filmiku, że osobiście przekaże sukienkę internaucie, który zaoferuje największą kwotę. Aby przenieść się na stronę licytacji, należy kliknąć TUTAJ.

Najnowsze