Kurtka Kamila Bednarka na licytacji. Pięniędzy na operację Mai Kapłon coraz więcej!

2019-11-26 17:51 MK
Kamil Bednarek
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Jedna z najbardziej lubianych uczestniczek show The Voice of Poland potrzebuje waszego wsparcia! Maja Kapłon, bo o niej mowa, opublikowała w sieci poruszający apel, w którym poprosiła o pomoc w sfinansowaniu jej kosztownej operacji, umożliwiającej samodzielne życie. Jedną z gwiazd, która postanowiła pomóc utalentowanej wokalistce jest obecny juror talent show - Kamil Bednarek. Na aukcję trafiła jego kurtka z podpisami trenerów ze wszystkich edycji. Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Kamil Bednarek - kurtka wokalisty trafiła na licytację, z której pieniądze zostaną przekazane Mai Kapłon! W październiku tego roku, finalistka siódmej edycji The Voice of Poland udostępniła w sieci post ze zbiórką na kosztowną operację w Stanach Zjednoczonych. W zamieszczonym na stronie siepomaga.pl opisie, artystka zdradziła, że jej życie wyceniono aż na ponad 5 milionów złotych. O chorobie Mai dowiedzieliśmy się już podczas Przesłuchań w ciemno. Gwiazda wyznała w show, że od urodzenia zmaga się z poważnym schorzeniem kręgosłupa, a mianowicie ze skoliozą. Niemalże całe dzieciństwo spędziła w szpitalach oraz na wizytach u specjalistów, a w wieku czterech lat, poddana została pierwszej operacji. Do tej pory, operowano ją aż osiemnaście razy. Niestety, ostatni zabieg nie okazał się być tym finalnym. Podczas niedawno przeprowadzonych badań, Maja Kapłon dowiedziała się, że metalowy pręt, mający podtrzymywać jej kręgosłup pękł i niezwłocznie musi poddać się ona operacji stabilizacji i resekcji kręgosłupa w Nowym Jorku. Koszt zabiegu to ponad pięć milionów złotych. Wiele gwiazd muzyki apelowało w social mediach do swoich fanów, by wspomogli Maję. Jedną z nich jest Kamil Bednarek.

Kurtka Kamila Bednarka - licytacja

Podczas pierwszego odcinka show The Voice of Poland na żywo, Kamil Bednarek ofiarował swoją jeansową kurtkę na rzecz Mai Kapłon. Wokalista zapowiedział, że jego ciuch wraz z podpisami wszystkich trenerów, którzy zasiadali na czerwonych fotelach w każdej z edycji, trafi na specjalną licytację. Kurtkę można licytować za pośrednictwem serwisu transakcyjnego Allegro. Aby przenieść się na stronę, wystarczy kliknąć TUTAJ. Poniżej zamieszczamy również link do zbiórki na sfinansowanie operacji Mai Kapłon, którą możecie wesprzeć. Pierwszy milion już jest!

Najnowsze