Roksana Węgiel śpiewała z playbacku na Sylwestrze z Dwójką? To podzieliło fanów!

2019-01-11 11:38
ROKSANA WĘGIEL - PIOSENKA na Eurowizję Junior 2018 HITEM?! Anyone I Want To Be
Autor: YouTube.com/Junior Eurovision Song Contest (screen z teledysku na YouTube Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland - Official Music Video - Junior Eurovision 2018)

Roxi nie śpiewała na żywo podczas Sylwestra? Fani sprawdzili! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej w Polsce edycji The Voice Kids. Jako pierwsza w historii naszego kraju wygrała również konkurs piosenki Eurowizja Junior w 2018 roku, pokonując wielu uzdolnionych zagranicznych konkurentów. Roxi szybko zdobyła fanów nie tylko wśród rówieśników. Jej występ podczas Sylwestra 2018/19 porwał tłumy w Zakopanem. Pojawiły się jednak pogłoski, że dziewczyna śpiewała z playbacku! Czy to prawda? 

Roksana Węgiel - czy śpiewała z playbacku w Sylwestra? 

Plotka o tym, że Roxi jak wielu artystów podczas Sylwestra w TVP, zdecydowała się śpiewać z playbacku, szybko obiegła internet. W jej wykonaniu faktycznie ciężko dopatrzyć się różnic z nagraniem studyjnym. Jak jest na prawdę? Sprawę zbadali między innymi vlogerzy z kanału PSYCHO COUPLE. Szybko zdementowali oni plotki, które mogły podzielić fanów artystki, a nawet zaszkodzić jej karierze. Roksana Węgiel podczas Sylwestra nie śpiewała z playbacku. Po dokładnym przesłuchaniu obu nagrań możemy zauważyć wyraźne różnice. Fakt, że nie jest to do końca łatwe, świadczy raczej o wielkim talencie młodej wokalistki. Niewielu muzyków może poszczycić się tym, że ich nagrania z płyty brzmią identycznie podczas koncertów! Jeśli nie jesteście przekonani poniżej możecie zobaczyć filmik PSYCHO COUPLE.

Najnowsze