Roksana Węgiel

i

Autor: Fot. Dorota Szulc

Roksana Węgiel przygotowała coś specjalnego. Trudno oderwać wzrok od tego gadżetu!

2023-03-29 12:13

Roksana Węgiel jest już gotowa na premierę swojego drugiego albumu studyjnego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka pochwaliła się wyglądem fizycznej wersji krążka 13+5, którego premiera już w ten piątek, 31 marca. Gwiazda symbolicznie nawiązała do tytułu wydawnictwa, decydując się na trójwymiarową okładkę. To naprawdę pomysłowe!

Roksana Węgiel ma przed sobą intensywny czas. Lada moment do sprzedaży trafi drugi album studyjny piosenkarki zatytułowany 13+5. Na krążku, oprócz doskonale znanych fanom utworów Ciche szepty i Miasto, pojawią się zupełnie premierowe, niesłyszane nigdy wcześniej kompozycje, nad którymi wokalistka pracowała między innymi ze swoim chłopakiem Kevinem Mglejem. Longplay 13+5 pojawi się w serwisach cyfrowych i na sklepowych półkach już w najbliższy piątek, 31 marca. Roxie powoli przygotowuje fanów do tego dnia i mocno promuje wydawnictwo w swoich mediach społecznościowych, gdzie śledzą ją miliony internautów. 18-letnia artystka pochwaliła się nawet wyglądem płyty CD, której okładka przykuwa uwagę. Wszystko przez wykorzystanie trójwymiarowej grafiki ukazującej przemianę, jaka zaszła w wyglądzie Roksany od czasów jej fonograficznego debiutu.

Roksana Węgiel zdradziła, kiedy została milionerką. "Nawet się w sumie trochę wzruszyłam"

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Roksana Węgiel - nowa płyta

Nowa płyta Roxie, jak mówi ona sama, ma stanowić jej opus magnum. Po blisko czterech latach od zaprezentowania debiutanckiego krążka artystka jest gotowa, by podzielić się z fanami utworami, nad którymi pracowała od kilku miesięcy. Na okładce nowego wydawnictwa Węgiel w symboliczny sposób świętuje swoją przemianę z uroczej nastolatki w pewną siebie młodą kobietę. Jest ona bowiem trójwymiarowa, a zdjęcie gwiazdy z 2018 roku przemienia się w aktualne, wykonane właśnie na potrzeby sesji 13+5. Robi wrażenie?

Roksana Węgiel

i

Autor: screen z Instagrama Roxie Węgiel
Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?
Listen on Spreaker.