Roksana Węgiel pokazała ujęcie z chłopakiem. Ma być jej mężem!

2022-12-27 16:19
Roksana Węgiel pokazała ujęcie z chłopakiem. Ma być jej mężem!
Autor: Akpa/ Screen z Instagrama: roxie_wegiel

O tym, że Roksana Węgiel od dłuższego czasu ma chłopaka, wiedzieli nie tylko jej fani, ale także znaczna część polskich internautów. Do tej pory jednak nigdzie go nie pokazała, nie pojawiała się z nim na ściankach. Po miesiącach oczekiwań, w końcu pokazała pierwsze, wspólne ujęcie ze swoim partnerem. Ma on być jej mężem!

Roksana Węgiel jest niewątpliwie jedną z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia. Nic dziwnego, że internautów zastanawia jej życie prywatne. W szczególności mowa o miłosnym. Od dłuższego czasu wiadomo, że polska wokalistka ma chłopaka, jednak do tej pory nigdzie go nie pokazała. Nie można go znaleźć ani na jej mediach społecznościowych, ani nie pojawiała się z nim na ściankach. Po miesiącach oczekiwań, w końcu ukazała pierwsze ujęcie, na którym znajduje się zakochana para w objęciach. Co więcej, dziewczyna odpowiadając na pytanie obserwatora na swoim Instagramie stwierdziła, że partner jest jej mężem. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Roksana Węgiel - wiek, wzrost, piosenki, Instagram. Co musisz o niej wiedzieć?

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Roksana Węgiel na zdjęciu z chłopakiem

Fani Roksany Węgiel od miesięcy zastanawiali się, kim jest jej chłopak? W końcu do tej pory nigdzie go nie pokazała. Teraz jednak na jej Instagramie pojawiła się fotografia, na której stoją razem w objęciach. Niestety - dla wszystkich ciekawskich - nastolatka nie ukazała jego twarzy. Dziewczyna jednak czule się o nim wypowiedziała, sugerując, że ich związek jest czymś na dłużej. Znając możliwości internautów, lada moment znajdą mężczyznę po samym stroju, które nosił na ujęciu, pokazanym przez polską wokalistkę!

Daniel Yastremski był chłopakiem Roksany Węgiel. Jak dziś wygląda nastoletni wokalista?

Roksana Węgiel znalazła męża

Roksana Węgiel na zdjęciu, które udostępniła, pokazała pytanie zadane przez obserwatora. Było nim: "Szukasz męża?". Dziewczyna postanowiła odpowiedzieć "Już znalazłam", sugerując, że chłopak z fotografii nim jest. Należy pamiętać, że najprawdopodobniej nie napisała tego na poważnie. Jedno jest pewne, wydaje się szczerze go kochać. Zakochanym życzymy miłości i wspaniałych wspólnych chwil!

Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?
Chłopak Roksany Węgiel
Autor: Screen z IG: roxie_wegiel
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze