Daniel Yastremski był chłopakiem Roksany Węgiel. Jak dziś wygląda nastoletni wokalista?

2021-10-15 12:52
Roksana Węgiel
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Niedługo po historycznym zwycięstwie na Eurowizji Junior 2018 Roksana Węgiel zaskoczyła wszystkich, przedstawiając swojego chłopaka. Wybrankiem serca 14-letniej wówczas wokalistki był niejaki Daniel Yastremski z Białorusi. Związek młodych artystów nie przetrwał jednak próby czasu. Jak dziś wygląda były chłopak Roxie?

Daniel Yastremski to postać, której z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom Roksany Węgiel. Chyba wszyscy pamiętają, jak wielką sensacją okazał się pierwszy związek 14-letniej wówczas piosenkarki. Roxie poznała Daniela podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 w Mińsku i niedługo po powrocie do kraju ogłosiła, że białoruski wokalista skradł jej serce. Młodzi artyści nagrali nawet duet, który trafił na debiutanckie wydawnictwo Roksany. Mowa o piosence Nie zmienisz mnie, która ukazała się w dwóch wersjach: solowej, nagranej przez Roxie w całości po polsku oraz z gościnnym udziałem Daniela. Nastoletni piosenkarz zaśpiewał swoje zwrotki w ojczystym języku. I choć wydawało się, że tych dwoje naprawdę wiele łączy, Roksana i Daniel podjęli decyzję o rozstaniu. Tym samym o chłopaku w polskich mediach słuch zaginął. Jak dziś wygląda i co robi Daniel Yastremski - były chłopak Roxie Węgiel?

Jak wygląda były chłopak Roksany Węgiel?

Daniel Yastremski, podobnie do Roxie, posiada talent muzyczny. Młody wokalista wciąż działa na rynku muzycznym, a jego ostatni singiel zatytułowany InTo the Stars ukazał się w sierpniu tego roku. Reprezentant Białorusi w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 nie jest jednak tak aktywny w mediach społecznościowych, co jego była dziewczyna. Daniel rzadko publikuje nowe zdjęcia, a konto na Instagramie traktuje jako sposób promocji nowego materiału. Sprawdźcie najnowsze zdjęcia byłego chłopaka Roksany Węgiel.

Viki Gabor nie utrzymuje kontaktu z Roksaną Węgiel. Ale słuchała jej nowych piosenek!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze