Roksana Węgiel - nowy teledysk zaskoczy fanów! Artystka stawia na ważny przekaz

2019-11-08 11:16 MK
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/RoksanaWegielVEVO

Młoda wokalistka w dalszym ciągu zaskakuje. Po zaprezentowaniu światu anglojęzycznego utworu zapowiadającego reedycję jej debiutanckiego krążka, Roksana Węgiel ogłosiła, która z piosenek pochodzących z jej płyty jako kolejna doczekała się teledysku. Tym razem, artystka postawiła na ważny przekaz skierowany przede wszystkim do jej rówieśników. Poznaj szczegóły najnowszego wydawnictwa Roxie już teraz na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - teledysk do piosenki Potrafisz z pewnością zaskoczy jej fanów i nie tylko! Młoda gwiazda, która już teraz może pochwalić się wielkimi sukcesami, w tym wygraniem konkursu Eurowizja Junior 2018, nie zwalnia tempa. 4 listopada 2019 roku swoją premierę miał jej długo wyczekiwany utwór, nagrany w całości w języku angielskim - Half Of My Heart. Zapowiada on reedycję debiutanckiego krążka wokalistki Roksana Węgiel, która do sprzedaży trafi już za moment, bo 15 listopada. Jak się okazuje, Half Of My Heart to jednak niejedyna niespodzianka, jaką Roxie przygotowała dla swoich fanów w tym tygodniu. Na piątek 8 listopada zapowiedziana została premiera teledysku do kawałka Potrafisz, w którym piosenkarka postawiła na mocny przekaz. - Bo gdy gubisz wrażenia co dzień, a ekran to wieczny twój sen, przegapić możesz moment, nie dostrzec, że wciąż jeszcze możesz chcieć - śpiewa w piosence 14-latka, nawołując swoich fanów do skupienia się na otaczającym ich świecie, a nie tym dostępnym w smartfonie.

Roksana Węgiel - teledysk Potrafisz

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Roksana Węgiel to obecnie największa gwiazda młodego pokolenia. Każdy z jej klipów umieszczonych w serwisie YouTube przekroczył milion wyświetleń. Teledyskowi do singla Dobrze jest, jak jest udało się osiągnąć taki wynik w zaledwie 48 godzin. Jak będzie w przypadku tego nakręconego do kawałka Potrafisz? Zobaczymy. Zobaczcie oficjalny wideoklip poniżej.

Najnowsze